Red Dead Redemption 2


2. How does the open world environment of Red Dead Redemption 2 compare to other games?

Red Dead Redemption 2 – recenzia

Red Dead Redemption 2 je počítačová hra vyvinutá Rockstar Games a vydaná v roku 2018. Je to všestranný prequel predchádzajúcej hry Red Dead Redemption. V hre hráči prežívajú veľké dobrodružstvo v Wild Weste ako Arthur Morgan, člen gangov The Van der Linde.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Red Dead Redemption 2 je veľmi silná. Je to zmes skutočne zapamätateľných dobrodružstiev, interakcie s postavami a komunitou obyvateľov. V hre môžete prežívať množstvo aktivít, ako je lov, vyberanie bylín, obchodovanie, skúmanie divokých a nekontrolovaných území a bojovanie s divokými zvieratami. Ďalším prvkom hrateľnosti sú boje, ktoré sú pevne zakotvené v systéme bojovania na blízko a na diaľku. Boje sú zložité a zábavné a hráčom poskytujú veľa možností pre zvíťazenie. Hra tiež hráčom umožňuje vykonať množstvo rozdielnych úloh a misií.

Grafika a zvuk

Grafika Red Dead Redemption 2 je jednou z najlepších v oblasti počítačových hier. Hra prenáša hráčov do divokého západu s vysokou detailnosťou a so všetkými jeho krásami. Hra je plná detailov a vytvára množstvo nezabudnuteľných scén. Zvukové efekty sú tiež veľmi silné a hráči ich môžu vnímať takmer ako v skutočnosti.

Celkový dojem

Celkovo je Red Dead Redemption 2 jednou z najlepších počítačových hier, aké kedy vyšli. Je to kombinácia silných prvkov hrateľnosti a dobre vypracovaného grafického a zvukového prostredia. Hra sa už stala kultovou a nepochybne by sa mala stať súčasťou každej počítačovej hernej zbierky.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne
Operačný systém Windows 7 SP1, 8.1/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 280 (3GB)
RAM 8 GB
Miesto na disku 150 GB