Rise of Venice Gold


How did Venice become a major center of gold trading?

Rise of Venice Gold – recenzia

Úvod

Rise of Venice Gold je počítačová hra z roku 2013, ktorá bola vyvinutá spoločnosťou Gaming Minds Studios a vydaná spoločnosťou Kalypso Media. Je to simulačná stratégia, ktorá sa zameriava na obchodovanie v stredovekých časoch v Benátkach.

Herný zážitok

Herný zážitok v Rise of Venice Gold je veľmi zaujímavý a náročný. Hráči sa musia postarať o obchodovanie s rôznymi tovarmi, ako sú napríklad ryby, kože, víno a mnoho ďalších. Hráči musia tiež stavať lode, ktoré budú používať na prepravu tovarov z jedného miesta na druhé. Okrem toho musia hráči tiež plánovať svoju cestu, aby sa vyhli nebezpečenstvám a aby sa dostali na miesto včas.

Hra má veľmi peknú grafiku a dizajn, ktoré sú veľmi realistické a prepracované. Hráči sa cítia, ako by skutočne boli v stredoveku v Benátkach. Hra má tiež veľmi dobrú hudbu, ktorá je pôsobivá a prispieva k celkovému hernému zážitku.

Herné módy

V Rise of Venice Gold je len jeden herný mód, ale ponúka veľa rôznych možností a úloh, ktoré hráči musia splniť. Hráči musia postupovať cez rôzne úrovne a plniť rôzne úlohy, ako sú napríklad získanie určitého množstva peňazí alebo vytvorenie určitého množstva lodi. Hráči tiež musia stavať rôzne budovy a zlepšovať svoje lodné vybavenie.

Záver

Rise of Venice Gold je veľmi zaujímavá a náročná hra pre všetkých fanúšikov stratégií a simulačných hier. Hra ponúka veľa rôznych úloh a možností, ktoré hráči musia splniť, aby sa dostali na vyššie úrovne a zlepšili svoje obchodné zručnosti. Hra má tiež skvelú grafiku a hudbu, ktoré prispievajú k celkovému hernému zážitku.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows XP / Vista / 7 / 8
Procesor Intel Core 2 Duo 2,0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+
RAM 2 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT
Miesto na disku 5 GB