Rocket League – Revenge of the Battle-Cars DLC


What improvements have been made to the game as a result of the DLC?

Recenzia hry Rocket League – Revenge of the Battle-Cars DLC

O hre

Rocket League je futbalová hra s autami, ktoré sa snažia zasiahnuť loptu do súperovej brány. Hra je dostupná pre platformy PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC. Hra je vytvorená spoločnosťou Psyonix a bola prvýkrát vydaná v roku 2015. Odvtedy sa stala jednou z najobľúbenejších hier na trhu.

Revenge of the Battle-Cars DLC je rozšírenie pre Rocket League, ktoré bolo vydané v roku 2015. Toto rozšírenie pridáva do hry dva nové autá, nové predmety a nové mapy.

Grafika a zvuk

Grafika hry Rocket League je veľmi farebná a jasná. Autá sú veľmi dobre navrhnuté a majú rôzne farby a vzory. Mapy sú rôzne a majú rôzne prvky, ktoré ich robia unikátnymi. Zvuk v hre je veľmi dobre navrhnutý a je veľmi pútavý.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry Rocket League je veľmi zábavná a návyková. Hráči ovládajú autá, ktoré sa snažia zasiahnuť loptu do súperovej brány. Hra sa hraje v tímovom režime a je veľmi dôležité, aby tímoví hráči spolupracovali a koordinovali svoje útoky a obrany.

Revenge of the Battle-Cars DLC pridáva do hry nové autá a predmety, ktoré umožňujú hráčom prispôsobiť si svoje autá podľa svojich predstáv. Nové mapy sú tiež veľmi zaujímavé a majú rôzne prvky, ktoré ich robia unikátnymi.

Cena a hodnotenie

Revenge of the Battle-Cars DLC je k dispozícii za cenu 3,99 eura. Rozšírenie je veľmi zábavné a pridáva do hry nové prvky, ktoré ju robia ešte zaujímavejšou. Pre fanúšikov hry Rocket League je toto rozšírenie určite skvelou voľbou.

Celkové hodnotenie hry Rocket League – Revenge of the Battle-Cars DLC je 9/10.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Operačný systém Procesor RAM Grafická karta Miesto na disku
PC Windows 7 alebo novší 2.5 GHz Dual core 4 GB RAM NVIDIA GeForce 760 alebo AMD Radeon R7 270X 20 GB voľného miesta
PlayStation 4 PlayStation 4 OS AMD Jaguar 8-core 8 GB RAM AMD Radeon Graphics Core Next 20 GB voľného miesta
Xbox One Xbox One OS AMD Jaguar 8-core 8 GB RAM AMD Radeon Graphics Core Next 20 GB voľného miesta
Nintendo Switch Nintendo Switch OS ARM Cortex-A57 4-core 4 GB RAM NVIDIA Tegra 20 GB voľného miesta