RollerCoaster Tycoon 2 Triple Thrill Pack


What types of rides can be built in RollerCoaster Tycoon 2 Triple Thrill Pack?

RollerCoaster Tycoon 2 Triple Thrill Pack – Recenzia

Základné informácie

RollerCoaster Tycoon 2 Triple Thrill Pack je simulácia zábavného parku, ktorá bola vyvinutá spoločnosťou Chris Sawyer Productions a vydávaná spoločnosťou Atari. Táto hra bola prvýkrát vydaná v roku 2002 a je druhým dielom zo série RollerCoaster Tycoon. Tento balík obsahuje základnú hru a dve rozšírenia – Wacky Worlds a Time Twister.

Hráči majú možnosť stavať a spravovať vlastný zábavný park. Môžu si vybrať rôzne atrakcie, ako napríklad horské dráhy, kolotoče, vodné atrakcie, zábavné stánky, a mnoho ďalších. Hráči tiež musia starať sa o svojich návštevníkov a udržiavať ich spokojnosť.

Hratelnosť

Hratelnosť RollerCoaster Tycoon 2 Triple Thrill Pack je veľmi návyková a zábavná. Hráči majú veľa možností, ako si vytvoriť svoj vlastný zábavný park. Môžu si vybrať z rôznych typov atrakcií, stánkov a rôznych budov, aby svoj park zdokonalili. Hráči tiež musia starať sa o svojich návštevníkov a udržiavať ich spokojnosť. Ak sú návštevníci spokojní, budú sa radi vracať a prilákať ďalších návštevníkov.

Stavba a upravovanie zábavného parku je veľmi jednoduché a intuitívne. Hráči si môžu vybrať rôzne typy atrakcií, ako napríklad horské dráhy, kolotoče, vodné atrakcie, zábavné stánky a mnoho ďalších. Hráči môžu tiež vytvárať vlastné atrakcie a prispôsobiť ich podľa svojich predstáv. Stavba a úpravy sú veľmi jednoduché a hráči môžu vytvoriť zábavný park podľa svojho gusta.

Okrem stavby a správy zábavného parku, hráči sa musia starať aj o svojich návštevníkov. Hráči musia sledovať ich spokojnosť a podľa toho prispôsobovať svoj park. Ak sú návštevníci šťastní, budú radi vracať a prilákať ďalších návštevníkov. Hráči môžu zlepšovať svoj park, aby sa návštevníci cítili čo najlepšie.

Grafika a zvuk

Grafika v RollerCoaster Tycoon 2 Triple Thrill Pack nie je najlepšia, ale stále vyzerá dobre pre hru, ktorá bola vydaná v roku 2002. Animácie atrakcií a návštevníkov sú veľmi dobre vykonané. Hráči môžu tiež prispôsobiť vzhľad svojho zábavného parku a vytvoriť unikátny dizajn.

Zvukové efekty v hre sú tiež dobre vykonané. Hráči môžu počuť zvuky atrakcií a návštevníkov. Hudba v hre tiež prispieva k celkovému zážitku.

Zhrnutie

RollerCoaster Tycoon 2 Triple Thrill Pack je skvelá hra pre každého, kto má radi simulácie zábavného parku. Hratelnosť je veľmi návyková a zábavná. Stavba a úpravy zábavného parku sú veľmi jednoduché a hráči majú veľa možností, ako si vytvoriť unikátny zábavný park. Hráči musia sledovať spokojnosť svojich návštevníkov a udržiavať ich na čo najvyššej úrovni.

Grafika a zvuk v hre nie sú na najvyššej úrovni, ale stále vyzerajú dobre a prispievajú k celkovému zážitku.

Ak máte radi simulácie zábavného parku, určite si vyskúšajte RollerCoaster Tycoon 2 Triple Thrill Pack.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Procesor 1.8 GHz
Pamäť RAM 512 MB
Hard disk 2 GB voľného miesta
Grafická karta 3D grafická karta kompatibilná s DirectX 9.0c
Zvuková karta DirectX 9.0c kompatibilná zvuková karta