Rýchly a spoľahlivý externý pevný disk WD My Passport SSD s kapacitou 2TB v modrom prevedení


Aké bezpečnostné funkcie poskytuje externý pevný disk WD My Passport SSD s kapacitou 2TB?

Rýchly a spoľahlivý externý pevný disk WD My Passport SSD s kapacitou 2TB v modrom prevedení

Úvod

Počítače sú dnes súčasťou našej každodennej rutiny. Bez nich by sme si nevedeli predstaviť svoju prácu, štúdium alebo zábavu. Pri používaní počítačov sa často stretávame s problémom nedostatku miesta na disku. Tento problém môže byť riešený pomocou externých pevných diskov. Jedným z takýchto diskov je externý pevný disk WD My Passport SSD s kapacitou 2TB v modrom prevedení.

Design

Externý pevný disk WD My Passport SSD s kapacitou 2TB v modrom prevedení má veľmi príjemný a moderný dizajn. Jeho hmotnosť je iba 45 gramov a veľkosťou pripomína kreditnú kartu. Tento disk je teda veľmi ľahko prenositeľný a môže byť s vami kdekoľvek. Jeho modré prevedenie je veľmi pekné a výrazné, čím sa odlišuje od iných externých diskov.

Technické parametre

Externý pevný disk WD My Passport SSD s kapacitou 2TB v modrom prevedení je veľmi rýchly a spoľahlivý. Dosahuje rýchlosť čítania a zápisu až do 1050 MB/s, čo je až 2x rýchlejšie ako bežné externé disky. Taktiež obsahuje USB-C kábel, ktorý umožňuje pripojenie rýchlejších prenosových rýchlostí. Disk tiež obsahuje softvér WD Discovery, ktorý umožňuje monitorovať stav disku a zálohovať dáta. Okrem toho, tento disk je odolný voči nárazom a vibráciám a je chránený šifrovaním AES 256-bitov na ochranu dát.

Hodnotenie

Externý pevný disk WD My Passport SSD s kapacitou 2TB v modrom prevedení je veľmi dobrý produkt, ktorý ponúka veľkú kapacitu a rýchle prenosové rýchlosti. Jeho moderný dizajn a odolnosť voči nárazom a vibráciám sú veľkým plusom. Softvér WD Discovery tiež umožňuje jednoduchú správu disku a zálohovanie dát. Jeho cena je však o niečo vyššia v porovnaní s inými externými diskami s rovnakou kapacitou.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Produkt Kapacita Rýchlosť Cena
WD My Passport SSD 2TB 1050 MB/s 249,99 €
Samsung T7 Touch 2TB 1050 MB/s 329,99 €
SanDisk Extreme Pro 2TB 1050 MB/s 369,99 €
Seagate Fast SSD 2TB 540 MB/s 229,99 €

Externý pevný disk WD My Passport SSD s kapacitou 2TB v modrom prevedení je porovnateľný s inými konkurenčnými diskami. Samsung T7 Touch a SanDisk Extreme Pro majú rovnakú kapacitu a rýchlosť ako WD My Passport SSD, avšak ich cena je o niečo vyššia. Seagate Fast SSD má nižšiu rýchlosť a nižšiu cenu, avšak jeho kapacita je rovnaká ako u ostatných diskov. Celkovo sú všetky tieto disky veľmi dobré a závisí od individuálnych potrieb a preferencií používateľa, ktorý disk si vyberie.