Rýchly a spoľahlivý externý SSD pevný disk TRANSCEND ESD230C s kapacitou 960GB


Aké záručné obdobie je poskytované s externým SSD pevným diskom TRANSCEND ESD230C?

Rýchly a spoľahlivý externý SSD pevný disk TRANSCEND ESD230C s kapacitou 960GB

Úvod


Najnovší externý SSD pevný disk TRANSCEND ESD230C je ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú rýchle a spoľahlivé úložisko pre svoje dáta. S kapacitou 960GB je dostatočne veľký na ukladanie veľkého množstva fotografií, videí, hudby a ďalších súborov. Jeho odolnosť voči nárazom a vode, spolu s vysokou rýchlosťou prenosu dát, robia z tohto produktu vynikajúcu voľbu pre ľudí, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi rôznymi zariadeniami.

Špecifikácie


Rýchlosť prenosu dát je jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere externého pevného disku. TRANSCEND ESD230C ponúka rýchlosť prenosu dát až 520 MB/s, čo z neho robí jeden z najrýchlejších externých pevných diskov na trhu. Okrem toho, tento disk podporuje aj USB 3.1 Gen 2, ktorý umožňuje prenos dát s ešte vyššou rýchlosťou.

Vzhľadom na to, že tento disk je určený pre prenosné použitie, TRANSCEND ESD230C je vyrobený z odolného hliníkového krytu, ktorý chráni disk pred nárazmi a poškodením. Okrem toho, tento disk má tiež certifikáciu IP68, čo znamená, že je odolný voči vode a prachu.

Použitie


TRANSCEND ESD230C sa dá použiť pre rôzne účely. Môže slúžiť ako prenosné úložisko pre fotografie, videá a hudbu pre profesionálnych fotografov a filmárov. Tento disk je tiež ideálny pre použitie v kancelárii, pre ukladanie dôležitých dokumentov a prenos dát medzi rôznymi zariadeniami. Jeho rýchlosť prenosu dát a odolnosť voči nárazom a vode robia z TRANSCEND ESD230C vynikajúcu voľbu pre každého, kto potrebuje spoľahlivé a rýchle úložisko pre svoje dáta.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Tabuľka nižšie ukazuje porovnanie produktu TRANSCEND ESD230C s tromi konkurenčnými produktmi.

Produkt Kapacita Rýchlosť prenosu dát Odolnosť Cena
TRANSCEND ESD230C 960GB 520 MB/s IP68, odolný hliníkový kryt €269.99
Samsung X5 1TB 2,800 MB/s IP67, odolný kryt €419.99
SanDisk Extreme Pro Portable SSD 1TB 1,050 MB/s IP55, odolný kryt €319.99
LaCie Rugged SSD 1TB 950 MB/s IP67, odolný kryt €429.99

Z tabuľky vyplýva, že TRANSCEND ESD230C je cenovo najvýhodnejšou voľbou, s rovnakou kapacitou a rýchlosťou prenosu dát ako konkurenčné produkty. Okrem toho, TRANSCEND ESD230C má tiež vysokú odolnosť voči nárazom a vode, čo ho robí ideálnym pre prenosné použitie.

Záver


TRANSCEND ESD230C je jeden z najrýchlejších a najodolnejších externých SSD pevných diskov na trhu. S kapacitou 960GB, tento disk ponúka dostatočný priestor na ukladanie veľkého množstva fotografií, videí, hudby a ďalších súborov. Okrem toho, jeho vysoká rýchlosť prenosu dát a odolnosť voči nárazom a vode robia z TRANSCEND ESD230C ideálnu voľbu pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivé a rýchle úložisko pre svoje dáta.