SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD – Vysokokvalitný a odolný externý pevný disk s rýchlym prenosom dát


Aká je rýchlosť prenosu dát s diskom SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD?

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD – Vysokokvalitný a odolný externý pevný disk s rýchlym prenosom dát

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD je vysokokvalitný a odolný externý pevný disk, ktorý ponúka rýchly prenos dát a vysoký výkon. Je to ideálny produkt pre tých, ktorí potrebujú prenášať veľké súbory, pracovať s nimi alebo ukladať zálohy.

Výkon

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD ponúka vysoký výkon a rýchle prenosy dát. S rýchlosťou až 2000 MB/s pre čítanie a až 2000 MB/s pre zápis, tento externý pevný disk je ideálny pre náročné aplikácie a prenášanie veľkých súborov. Navyše, vďaka USB-C pripojeniu, je prenos dát ešte rýchlejší a pohodlnejší.

Odolnosť

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD je vyrobený z odolného materiálu, ktorý zvládne nárazy, pády a vibrácie. Tento externý pevný disk má odolnú konštrukciu, ktorá zabezpečuje ochranu vašich dát aj v náročných podmienkach. Okrem toho, tento disk je vodeodolný a prachotesný, takže môžete byť istí, že vaše dáta sú v bezpečí aj v náročných podmienkach.

Kapacita

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD má kapacitu 2 TB, takže máte dostatok miesta pre ukladanie veľkých súborov a zálohovanie vašich dát. Tento disk je tiež kompatibilný s rôznymi operačnými systémami, takže môžete používať tento externý pevný disk s akýmkoľvek zariadením.

Tabuľka porovnania

Produkt SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD Samsung T7 Touch Portable SSD 2TB Seagate Fast SSD 2TB LaCie Rugged SSD Pro 2TB
Výkon Až 2000 MB/s pre čítanie a až 2000 MB/s pre zápis Až 1050 MB/s pre čítanie a až 1000 MB/s pre zápis Až 540 MB/s pre čítanie a až 520 MB/s pre zápis Až 2800 MB/s pre čítanie a až 2000 MB/s pre zápis
Odolnosť Odolná konštrukcia, vodeodolný a prachotesný Odolný proti nárazom a pádom, vodeodolný a prachotesný Odolný proti nárazom a pádom, vodeodolný a prachotesný Odolný proti nárazom a pádom, vodeodolný a prachotesný
Kapacita 2 TB 2 TB 2 TB 2 TB

Z tabuľky je vidieť, že SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD ponúka najvyšší výkon a najvyššiu odolnosť zo všetkých produktov. Má tiež rovnakú kapacitu ako konkurenčné produkty, takže je to ideálny produkt pre tých, ktorí potrebujú vysoký výkon a odolnosť.

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD je vysokokvalitný a odolný externý pevný disk s rýchlym prenosom dát. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí potrebujú prenášať veľké súbory, pracovať s nimi alebo ukladať zálohy. Tento externý pevný disk ponúka vysoký výkon, odolnosť a dostatok miesta pre vaše dáta. Ak hľadáte vysokokvalitný a spoľahlivý externý pevný disk, SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD je určite skvelou voľbou.