Secret of the Magic Crystals Complete


What type of game is Secret of the Magic Crystals Complete?

Secret of the Magic Crystals Complete – Základné informácie o hre

Secret of the Magic Crystals Complete je hra pre milovníkov koní a fantázie. Hráči sa stanú majiteľmi kúzelných koní, ktorých musia trénovať a starostlivo sa o ne starať. Hra bola vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Artery Games a bola prvýkrát vydaná v roku 2010. Toto je plne aktualizovaná verzia hry, ktorá obsahuje všetky dostupné DLC balíčky.

Príbeh

Hra sa odohráva v krajine Enchanted World, kde sa nachádza záhrada kúzelných koní. Hlavným cieľom hry je získanie kúzelných krystalov, ktoré sú potrebné na oživenie záhrady kúzelných koní. Hráči musia trénovať svoje kone, súťažiť v pretekoch a plniť rôzne úlohy, aby získali potrebné zdroje na oživenie záhrady.

Hratelnosť

Hra ponúka rôzne úrovne a výzvy pre hráčov. Hráči musia stavať a upravovať svoju farmu, aby mohli trénovať svoje kone a plniť rôzne úlohy. Hra tiež ponúka možnosť súťažiť v pretekoch, kde hráči môžu získať rôzne odmeny, vrátane kúzelných krystalov. Hráči musia tiež starať o svoje kone, kŕmiť ich a zabezpečiť im zdravie, aby mohli byť úspešní v pretekoch.

Hra obsahuje rôzne minihry, ktoré hráči môžu hrať na svojej farme. Tieto minihry sú zábavné a pomáhajú hráčom získať potrebné zdroje na tréning a starostlivosť o ich kone.

Grafika hry je farebná a pôsobivá. Záhrada kúzelných koní je krásne navrhnutá a ponúka rôzne prostredia a krajiny.

Zhrnutie

Secret of the Magic Crystals Complete je zábavná a zaujímavá hra pre milovníkov koní a fantázie. Hra ponúka rôzne výzvy a úrovne pre hráčov, ktoré sú zábavné a zaujímavé. Grafika hry je krásna a pôsobivá. Hra tiež ponúka rôzne minihry, ktoré hráči môžu hrať na svojej farme. Táto hra určite stojí za to vyskúšať.

Minimálne požiadavky na hardvér

Minimálne požiadavky na hardvér
Operačný systém: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Procesor: 2 GHz Dual Core
RAM: 2 GB RAM
Grafická karta: 512 MB DirectX 9.0c kompatibilná
Voľné miesto na disku: 1 GB voľného miesta