Serious Sam Siberian Mayhem


What is the storyline of „Serious Sam Siberian Mayhem“ and how does it differ from previous installments in the series?

Recenzia hry Serious Sam Siberian Mayhem

Základné informácie

Serious Sam Siberian Mayhem je akčná počítačová hra od vývojárov z Croteam, ktorá bola vydaná v roku 2016. Je to rozšírenie hry Serious Sam 3 a hráči sa opäť dostávajú do úlohy Samuela „Serious“ Stonea, aby bojovali proti hordám nechutných monštier a zabránili im zničiť svet.

Herný zážitok

Hra Serious Sam Siberian Mayhem ponúka hráčom veľa akcie, adrenalínu a nekonečných vlny nepriateľov. Hráči sa budú musieť vyrovnať s rôznymi druhmi monštier, ktoré sa objavia na ceste. Od obrovských pavúkov až po zombií, ktorí sa snažia zaútočiť z každej strany, hráči nebudú mať ani na chvíľu oddychu.

Hra ponúka aj rôzne zbrane, ktoré hráči môžu použiť na zničenie nepriateľov. Od bežných zbraní, ako sú pištole a brokovnice, po raketomety a laserové zbrane. Hráči sa môžu rozhodnúť, ktoré zbrane sa im najviac hodia na danú situáciu.

Grafika hry je veľmi dobre navrhnutá a detaily okolia sú pôsobivé. Zvukový dizajn je tiež skvelý a pomáha vytvoriť napätie a atmosféru hry.

Hra ponúka aj multiplayerový režim, kde si hráči môžu zahrať v tímových bitkách proti sebe alebo proti hordám monštier.

Záver

Serious Sam Siberian Mayhem je skvelá hra pre fanúšikov akčných hier a pre tých, ktorí hľadajú adrenalínové zážitky. Hra ponúka veľa akcie, rôzne zbrane a nekonečné vlny nepriateľov, takže hráči nebudú mať ani na chvíľu čas na nudu. Grafika a zvukový dizajn sú tiež veľmi dobre navrhnuté, čo prispieva k celkovému zážitku z hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Požiadavky Minimálne
Operačný systém Windows 7 64-bit
Procesor 2.4 GHz Dual Core
RAM 4 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce 560 / ATI Radeon HD 5850
HDD 10 GB voľného miesta