Sherlock Holmes Crimes Punishments


How does Sherlock Holmes solve crimes in Crimes and Punishments?

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments

Úvod

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments je adventúrna hra, ktorú vyvinula a vydala spoločnosť Frogwares. Hra bola vydaná v septembri 2014 pre PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One a Windows. Hráč hrá ako slávny detektív Sherlock Holmes, ktorý rieši zločiny v období viktoriánskej Anglicka.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry sa zameriava na riešenie zločinov a vyšetrovanie prípadov. Hráč musí zozbierať dôkazy, rozhovárať sa s podozrivými osobami a použiť logiku a dedukciu na vyriešenie prípadu. Hráč má na výber z 6 prípadov, z ktorých každý má svoju vlastnú zápletku a výsledok. Hráč môže používať Sherlockove schopnosti, ako je napríklad analýza zločinu a detailov, ktoré sa nachádzajú na mieste činu.

Hra ponúka aj možnosť zastaviť čas a analyzovať scénu zločinu, ktorá umožňuje hráčovi nájsť dôkazy, ktoré by inak mohli byť prehliadnuté. Hráč sa musí rozhodnúť, ktoré dôkazy a svedectvá sú dôležité pre prípad a ktoré nie sú. Táto hra je určená pre hráčov, ktorí majú radi detektívne príbehy a riešenie zločinov.

Príbeh a grafika

Hra sa odohráva v období viktoriánskej Anglicka a hráč sa prechádza po rôznych miestach, ako sú ulice Londýna, paláce a väzenia. Grafika hry je veľmi pekná a detailná, až na niektoré textúry, ktoré nie sú také kvalitné.

Príbehy v hre sú dobre napísané a majú zaujímavé zápletky. Hráč sa stretáva s rôznymi podozrivými osobami, ktoré tvoria rôzne zápletky a príbehy. Každý prípad má rôzne možnosti riešenia a výsledky, ktoré závisia od rozhodnutí hráča.

Záver

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments je veľmi zaujímavá adventúrna hra, ktorá ponúka hráčom možnosť riešiť zločiny a vyšetrovať prípady. Hráči si môžu vyskúšať svoje detektívne schopnosti a použiť logiku a dedukciu na vyriešenie prípadu. Grafika a príbehy sú dobre vypracované a ponúkajú hráčom zaujímavé zápletky.

Tabuľka minimálnych požiadaviek na hardvér:

Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor AMD/Intel Dual-Core 2.4 GHz
RAM 2 GB RAM
Grafická karta GeForce GTX 460 / Radeon HD 3850
Miesto na disku 14 GB voľného miesta