Shiren the Wanderer The Tower of Fortune and the Dice of Fate


2. How does the game’s story progress as the player ascends the Tower of Fortune?

Shiren the Wanderer The Tower of Fortune and the Dice of Fate – Recenzia

Shiren the Wanderer The Tower of Fortune and the Dice of Fate je počítačová hra vyvinutá japonskou spoločnosťou Spike Chunsoft a vydaná v roku 2020. Ide o dungeon crawler RPG, ktorý je založený na sérii japonských hier pre Nintendo DS. Je to jedna z najpopulárnejších hier v žánri v Japonsku a je známa svojimi zložitými arénami a obtiažnymi hádankami.

Príbeh

Hra sa odohráva v krajine Karakuri, kde sú obyvatelia zmietaní medzi večnými bojmi o moc a zákonom. Hlavným hrdinom je Shiren, cestujúci bojovník, ktorý sa vydáva na dobrodružnú výpravu, aby sa dostal do veže šťastia a osudu. Cestou sa stretne s rôznymi nepriateľmi, ktorí sa mu postavia do cesty. Ako cestuje, musí bojovať s protivníkmi, vyriešiť záhady a postupovať vpred, aby dosiahol svoj cieľ.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je založená na tradičných dungeon crawler princípoch. Shiren sa musí prejsť cez zložité arény, aby sa dostal do vrcholu veže. Môže využívať rôzne nástroje a predmety, aby mu pomohli prekonať prekážky a bojovať proti nepriateľom. Všetko sa odohráva v reálnom čase, takže hráč musí byť rýchly a rozumne zvážiť svoje možnosti.

Hra má tiež príjemný prvok súťaže, v ktorom hráči súťažia o najvyššiu bodovú hodnotu. Súťažiaci musia prekonať svoje predchádzajúce výkony, aby sa dostali na vrchol rebríčka.

Grafika a zvuk

Grafika je jednoduchá, ale nádherná. Farby sú sýte a animácie sú hladké a prehľadné. Shiren prechádza cez farebné arény s rôznymi druhmi protivníkov a prekážok. Zvuk je rovnako krásny. Hra má peknú, melodickú hudbu, ktorá hrá počas hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponenta Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-4460 alebo AMD FX-6300
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 760 alebo AMD Radeon R7 260x
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 4 GB voľného miesta

Shiren the Wanderer The Tower of Fortune and the Dice of Fate je veľmi zaujímavá počítačová hra, ktorá má veľa čo ponúknuť. Má zaujímavý príbeh, zložité arény a obtiažne hádanky. Grafika a zvuk sú nádherné a hrateľnosť je veľmi zábavná a vzrušujúca. Ak hľadáte traditionalistický dungeon crawler, ktorý je plný akcie, Shiren the Wanderer The Tower of Fortune and the Dice of Fate je hrou pre vás.