Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro – Neobmedzené možnosti na dlhšom používanie!


3. Ako sa Samsung Galaxy Watch 5 Pro líši od predchádzajúcich modelov?

Recenzia produktu „Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro – Neobmedzené možnosti na dlhšom používanie!“

Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro je luxusný chytrý hodiniek, ktorý poskytuje neobmedzené možnosti na dlhšie používanie. Tento hodiniek ponúka všetko, čo vám môže pomôcť monitorovať svoju fyzickú a duševnú pohodu. Je vybavený modernými technológiami a funkciami, ktoré vám umožňujú zostať v kontakte aj keď ste v pohybe.

Dizajn a vzhľad

Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro má veľmi elegantný a moderný dizajn. Je to hodiniek s veľkosťou 44mm, ktorý je dostupný v štyroch farebných variáciách – čiernej, sivej, zlatej a striebornej. Hodiniek je možné nosiť s špeciálne navrhnutými remienkami, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a vode. Má veľmi jasný a kontrastný OLED displej s rozlíšením 360 x 360. Displej je chránený sklom Gorilla Glass DX a je navyše odolný voči vode a prachu (IP68).

Funkcie a výkon

Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro je vybavený najnovšími technológiami. Ponúka vám funkcie, ako je monitorovanie tepovej frekvencie, krokov, kalórií a ďalších. Hodiniek tiež umožňuje sledovať vaše zdravie a dobre sa zabávať s jeho hudobným prehrávačom, podporou pre Spotify a Bluetooth 5.0. Hodiniek je tiež vybavený funkciou „Always On Display“, ktorá vám umožní zobrazovať informácie bez toho, aby ste ho museli zapnúť.

Hodiniek je napájaný moderným procesorom Exynos 9110 a je dodávaný s operačným systémom Tizen. Je vybavený 8GB úložiskom a ponúka až 120 hodín výdrže batérie pri jednom nabití.

Cena a porovnanie

Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro stojí 299,99 € a je k dispozícii v rôznych farebných variáciách. Je to vyššia cenová kategória, ale pre svoju vysokú kvalitu to stojí za to. Nižšie je zhrnuté porovnanie tohto produktu s inými porovnateľnými produktmi.

Názov produktu Cena Výdrž batérie Funkcie
Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro 299,99 € Až 120 hodín Monitorovanie tepovej frekvencie, krokov, kalórií, hudobný prehrávač, podpora pre Spotify, Bluetooth 5.0, Always On Display
Apple Watch Series 6 399,00 € Až 18 hodín Monitorovanie tepovej frekvencie, krokov, kalórií, hudobný prehrávač, podpora pre Apple Music, Wifi, Always On Display
Fitbit Versa 3 229,95 € Až 6 hodín Monitorovanie tepovej frekvencie, krokov, kalórií, hudobný prehrávač, podpora pre Spotify, Wifi, Always On Display
Garmin Vivoactive 4 329,00 € Až 7 dní Monitorovanie tepovej frekvencie, krokov, kalórií, hudobný prehrávač, podpora pre Spotify, Wifi, Bluetooth, Always On Display

V záverečnom zhrnutí je Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro vynikajúcim produktom. Ponúka veľa moderných funkcií a vysokú výdrž batérie. Jeho cena je síce vyššia, ale pre svoju kvalitu to stojí za to.