Sniper Ghost Warrior 3


1. What are some of the gameplay mechanics of Sniper Ghost Warrior 3?

Recenzia hry Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 je akčná počítačová hra, ktorá sa zameriava na strieľanie z diaľky. Hra je vyvíjaná spoločnosťou CI Games a bola vydaná v roku 2017. Hra sa odohráva v Gruzínsku a hráč má úlohu vojaka-snajpera, ktorý sa musí dostať cez terén a získať cieľ.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi zaujímavá. Máte možnosť vybrať si medzi trojicou rôznych postáv, ktoré majú svoje vlastné schopnosti a vlastnosti. Každá postava má svoju vlastnú úroveň obtiažnosti, preto môžete vybrať postavu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Okrem toho máte možnosť vybrať si rôzne druhy zbraní, výzbroje a vybavenia, ktoré vám umožnia prispôsobiť si svoje schopnosti a dosiahnuť lepšie výsledky.

Grafika a zvuk

Grafika je veľmi realistická a zahŕňa veľa detí, ako sú rôzne počasie, terén a postavy. Postavy sú veľmi podrobne spracované a vyzerajú skutočne živo. Zvuk je tiež veľmi autentický a zahŕňa zvuky počasia, okolia a zbraní.

Zhrnutie

Sniper Ghost Warrior 3 je veľmi dobre spracovaná hra so skvelou hrateľnosťou. Grafika a zvuk sú veľmi realistické a ponúkajú hráčom skvelý zážitok. Celkový dojem je veľmi pozitívny a odporúčame túto hru všetkým milovníkom strieľačiek z diaľky.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows 7/8/10 (64 bit)
Procesor Intel Core i3-3240 3.4 GHz alebo AMD FX-6350 3.9 GHz
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon HD 7850 s 2 GB VRAM
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 50 GB