Špičkový obraz a skvelá kvalita – Televízor Thomson 40FD3306


4. Aká je energetická trieda televízora Thomson 40FD3306?

Špičkový obraz a skvelá kvalita – Televízor Thomson 40FD3306

Televízor Thomson 40FD3306 je najnovší model televízora od spoločnosti Thomson. Je to kompaktný televízor s veľkosťou 40 palcov, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval čo najlepší obraz a zvuk. Má vysokú rozlíšovaciu schopnosť obrazu a dobre sa hodí do obývačky alebo do obývačky. Na obrazovke sa zobrazujú kontrastné farby, ktoré vyzerajú skvele, čo vám poskytuje lepší zážitok z pozerania televízora.

Funkcie

Tento televízor je vybavený mnohými funkciami. Má vstavanú digitálnu satelitnú prijímačku, takže môžete sledovať svoje obľúbené programy zo satelitu. Je vybavený aj technológiou HD Ready, ktorá vám umožňuje vychutnať si vysokokvalitné obrazové a zvukové vystúpenia. Jeho vstavaný reproduktor je tiež veľmi silný, takže je ideálny pre posluch zvuku.

Vzhľad

Televízor Thomson 40FD3306 je skvelý aj na pohľad. Jeho matne čierny plastový obal je veľmi pevný a elegantný. Jeho vysokokvalitná obrazovka je dobre chránená pred poškriabaniem. Na jeho bočnej strane je umiestnený otočný ovládač, ktorý je veľmi pohodlný na používanie.

Výkon

Tento televízor je určený pre tých, ktorí hľadajú vysokokvalitný zážitok z pozerania televízie. Jeho obrazovka je schopná zobrazovať jasné a živé farby a jeho reproduktor je dostatočne silný, aby vám poskytol skvelý zvukový zážitok.

Cena

Cena tohto televízora je veľmi prijateľná. Je to veľmi dobrá ponuka pre tých, ktorí sa rozhodnú pre kúpu tohto produktu.

Porovnanie produktu

Produkt Špičkový obraz a skvelá kvalita – Televízor Thomson 40FD3306 Sony Bravia KDL-43W800C LG 43UM7300PTA TCL 43S425
Veľkosť obrazovky 40 palcov 43 palcov 43 palcov 43 palcov
Rozlíšenie Full HD Full HD 4K UHD Full HD
Vstavaný reproduktor Áno Áno Áno Nie
Cena 250 € 500 € 450 € 350 €

Ak hľadáte televízor s dobrou kvalitou obrazu a zvuku, potom je televízor Thomson 40FD3306 správnou voľbou. Je to skvelá ponuka pre tých, ktorí hľadajú kvalitný produkt za rozumnú cenu.