Štýlový a odolný – Recenzia smart watch Amazfit T-Rex 2


1. Ako sa vyrovnáva Amazfit T-Rex 2 s inými smart watchami v porovnaní vzhľadu?

Štýlový a odolný – Recenzia smart watch Amazfit T-Rex 2

Smart watch od Amazfitu, známeho výrobcu chytrých hodiniek, je vybavený všetkými funkciami, ktoré potrebujete na to, aby ste mohli žiť aktívny a zdravý životný štýl. Amazfit T-Rex 2 je jedným z najpokročilejších modelov spoločnosti. Hodinky sú navrhnuté tak, aby vydržali všetky vonkajšie podmienky. Vďaka svojmu štýlovému dizajnu a odolnosti proti vode je ideálny na každodenné nosenie.

Vlastnosti

Amazfit T-Rex 2 je vybavený špičkovou technológiou, ktorá vám umožňuje sledovať svoje fitness ciele. Hodinky sú vybavené GPS a GLONASS, ktoré umožňujú presný odhad vašich trás. Sú tiež vybavené senzormi, ako je akcelerometer, gyroskop, tlakomer, vlhkosť a teplota, ktoré vám umožňujú monitorovať svoje výkonnostné ciele.

Hodinky majú tiež niekoľko športových režimov, ako je beh, chôdza, turistika, cyklistika a plávanie. Režimy sú navrhnuté tak, aby sledovali vašu aktivitu a poskytovali vám presné informácie o vašom výkone. Môžete si tiež nastaviť upozornenia na udalosti, ako sú úlohy, narodeniny, dátumy a ďalšie.

Výdrž batérie

Hodinky majú veľmi dobrú výdrž batérie. K dispozícii je 390 mAh batéria, ktorá je schopná dodávať až 20 dní výdrže v režime častého používania. V režime úspory energie môžete dosiahnuť až 66 dní výdrže. Na plné nabitie batérie stačí iba 2 hodiny.

Dizajn

Amazfit T-Rex 2 je navrhnutý tak, aby vyzerali štýlovo a odolali všetkým vonkajším podmienkam. Tvrdené sklá majú antireflexný povrch, ktorý zabraňuje poškriabaniu. Hodinky sú tiež odolné voči vode a prachu, takže ich môžete nosiť kdekoľvek. Sú tiež veľmi ľahké a majú moderný dizajn, ktorý je kompatibilný s mnohými rôznymi štýlmi oblečenia.

Cena

Amazfit T-Rex 2 stojí v súčasnosti okolo 150 eur. To je veľmi prijateľná cena za všetky funkcie, ktoré hodinky ponúkajú. Je to príjemná alternatíva k drahším inteligentným hodinkám od iných značiek.

Porovnanie produktu

Produkt Výdrž batérie Odolnosť voči vode Cena
Amazfit T-Rex 2 20 až 66 dní Áno 150 eur
Apple Watch Series 6 18 hodín Áno 400 eur
Garmin Fenix 6 14 dní Áno 600 eur
Fitbit Versa 3 6 dní Áno 200 eur