The Artful Escape


What influences did the game’s creative team draw upon to create the unique art style of „The Artful Escape“?

The Artful Escape – recenzia

O hre

The Artful Escape je hra z roku 2021, vyvinutá a vydaná spoločnosťou Beethoven & Dinosaur. Je to akčná adventúra s prvky platformingu a výborným hudobným doprovodom, ktorý vás prenesie do sveta rockovej hudby, fantastiky a psychedelických vizuálov.

Hlavným hrdinom hry je Francis Vendetti, ktorý sa snaží nájsť svoj vlastný hlas ako hudobník. Skúma svet, stretáva rôzne postavy a hľadá inšpiráciu v nekonečných vesmíroch.

Grafika a zvuk

Grafika hry je jedinečná a vizuálne pôsobivá. Každý level má svoj vlastný štýl a farby, ktoré vás prenesú do úplne iného sveta. Animácie postáv a pohyb je veľmi plynulý.

Hudba je v hre veľmi dôležitá a odohráva významnú úlohu. V hre sa nachádza množstvo skvelých rockových skladieb od rôznych hudobníkov, ktoré sú perfektne zladené s vizuálnou stránkou hry.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi jednoduchá, avšak nie príliš jednotvárna. Hra kombinuje prvky platformingu, skákania a bojovania s rôznymi monštrami. Okrem toho má hra aj prvky adventúry, kde musíte hľadať rôzne predmety a riešiť hádanky.

Hra je veľmi intuitívna a hranie je veľmi plynulé. Nie je potrebné sa obávať zložitých ovládacích prvkov, keďže hra je navrhnutá tak, aby bola prístupná pre všetkých hráčov.

Príbeh

Príbeh hry je veľmi zaujímavý a inšpirujúci. Hlavným hrdinom je Francis Vendetti, ktorý sa snaží nájsť svoj vlastný hlas ako hudobník. Na svojej ceste stretáva rôzne postavy, ktoré mu pomáhajú a inšpirujú ho. Príbeh je plný fantázie a výborne napísaný.

Zhrnutie

The Artful Escape je vynikajúca hra, ktorá ponúka jedinečnú vizuálnu stránku a skvelý hudobný doprovod. Hra je veľmi prístupná pre všetkých hráčov a jednoduchá na ovládanie. Hlavný príbeh je veľmi zaujímavý a inšpirujúci.

Ak hľadáte hru, ktorá vás prenesie do úplne iného sveta, The Artful Escape je tou správnou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 SP1+, macOS 10.12+
Procesor Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz/AMD FX 6100 or better
RAM 4 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 650Ti (2GB) or better / AMD Radeon HD 7850 (2GB) or better
Diskové miesto 8 GB voľného miesta