The Pedestrian


2. How does the protagonist’s journey through the city reflect their internal struggles?

The Pedestrian – Recenzia

„The Pedestrian“ je zábavná a originálna počítačová hra na platformy PlayStation 4, Xbox One a PC. Hra bola vyvinutá a vydaná spoločnosťou Skookum Arts v roku 2020. Hra je kombináciou logiky a akcie, ktorá hráčom umožňuje špeciálnym spôsobom prechádzať cez rôzne mestá a oblasti.

Hrateľnosť

Hra začína v meste, kde hráč musí pomocou špeciálnych symbolov a obrazov vytvárať cestu, cez ktorú sa bude môcť prechádzať. Používajú sa ikony, ktoré sú umiestnené na rôznych vežiach, budovách, billboardoch a ďalších miestach. Cieľom hráča je prejsť cez mesto do ďalších lokalít a prekonať všetky prekážky. Hráč musí používať logiku a schopnosti premýšľania, aby prešiel cez všetky úrovne.

Vizuálny a zvukový dizajn

Vizuálny a zvukový dizajn hry sú veľmi atraktívne. Grafika hry je veľmi podrobná a živá a zvukové efekty sú tiež veľmi realistické. Celkový vizuálny a zvukový dizajn hry je veľmi príjemný a udržuje vás na hraní.

Hodnotenie

„The Pedestrian“ je veľmi príjemná a originálna počítačová hra, ktorá poskytuje hráčom skvelú hrateľnosť a atraktívny vizuálny a zvukový dizajn. Hra je veľmi zábavná a ponúka hráčom veľa príležitostí na prežitie zábavy. Všetci hráči, ktorí hľadajú zábavnú a vzrušujúcu počítačovú hru, by mali tento titul vyskúšať.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
CPU Intel Core i3 2.4GHz alebo ekvivalent
GPU Intel HD 4000 alebo ekvivalent
RAM 4 GB
Operačný systém Windows 7 alebo novší