The Sims 4 Život na ostrove


4. What types of activities are available on the island in „The Sims 4 Život na ostrove“?

The Sims 4 Život na ostrove – recenzia

The Sims 4 Život na ostrove je nová expanzia do veľmi obľúbenej počítačovej hry The Sims 4. Táto expanzia prináša nové miesta a dobrodružstvo pre vaše postavy.

Hlavnou myšlienkou tejto hry je, že vaše simy môžu stráviť dovolenku na tropickom ostrove Selvadorade. Na tomto ostrove existuje veľa prekvapení, a to vrátane exotických rastlín, nových zvierat a dokonca aj starodávnych artefaktov.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi jednoduchá. Hráči sa môžu sústrediť na užívanie si tropického ostrova a jeho prírodných zdrojov, ako je poľovačka a rybolov. Môžu tiež navštíviť miestne obchody a pozrieť si miestne obyvateľstvo.

The Sims 4 Život na ostrove tiež prináša nové možnosti pre simy. Napríklad, môžu sa učiť miestny jazyk a tancovať miestne tance. Simy tiež môžu špehovať okolie, aby zistili viac o miestnych obyvateľoch a udalostiach.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk tejto hry sú veľmi dobré. Ostrove je veľmi podrobne vykreslený a je plný farieb a detailov. Zvuky sú tiež veľmi autentické a pridávajú atmosféru hry.

Cena

Cena tejto hry je veľmi dostupná. Hra stojí len približne 20-25 eur.

Zhrnutie

The Sims 4 Život na ostrove je skvelá hra pre všetkých fanúšikov The Sims. Hra je plná zábavy a môže byť veľmi príjemné prežiť dovolenku na tropickom ostrove. Je to tiež veľmi cenovo dostupná hra.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 (64-bitový)
Procesor Intel Core 2 Duo E4300 alebo AMD Athlon 64 X2 4000+
Grafická karta NVIDIA GeForce 6600 alebo ATI Radeon HD 3000 alebo Intel GMA X4500
Pamäť 2 GB RAM
Volné miesto na disku 10 GB