The Waylanders


4. What are the implications of the title „The Waylanders“?

Recenzia: The Waylanders

The Waylanders je počítačová hra vyvinutá Gato Studio a vydaná v júni 2020. Je to fantasy RPG s prvky taktických bojov a príbehom postaveným na mytologickej povesti. Hra sa odohráva v starovekej Galícii, kde hráči vedú boj proti mýtickým bytostiam, vrátane vlkov, drakov a dobyvateľov.

Hra je postavená na systéme boja s miernymi taktickými prvkami. Boje sú real-time a hráči môžu využívať svoje schopnosti a schopnosti svojich spojencov, aby sa presadili. Každá postava má vlastnú sadu schopností a môže sa vyvinúť v závislosti od toho, ako sú využité.

Príbeh

Príbeh hry je zasadený do starovekej Galície a zameriava sa na skupinu hrdinov, ktorí sa snažia zastaviť mýtické bytosti a zachrániť svet pred záhubou. Na ceste stretnú mnoho mýtických bytostí, ako sú vlci, draky, obry a ďalšie.

Hra tiež obsahuje rôzne dialógy, ktoré hráčom pomôžu v hľadaní odpovedí a pomôžu im lepšie pochopiť kontext hry. Taktiež obsahuje viacero možností, ako sa vyhnúť boju, čo hráčom umožňuje rozhodnúť sa, ako sa stotožnia s postavami a prostredím hry.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk v hre sú veľmi realistické. Grafika je založená na štýle kresleného filmu a je veľmi detailná a farebná. Zvuky sú veľmi príjemné a pridávajú hre životopisný pocit.

Hudba je vytvorená najmä z hudobných nástrojov a je často používaná na vyjadrenie nálady príbehu alebo bojov.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálny požadovaný hardvér
Operačný systém Windows 7 alebo novší
Procesor Intel Core i5-2500K alebo AMD FX-6300
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 760 alebo AMD Radeon R9 270X
Pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 20 GB voľného miesta

Záver

The Waylanders je veľmi zaujímavá počítačová hra, ktorá si získava mnoho fanúšikov. Grafika a zvuk sú veľmi realistické a príbeh je veľmi zaujímavý a ponúka hráčom rôzne možnosti, ako sa vyhnúť boju. Bojový systém je mierne taktický a hráčom umožňuje vyvinúť svoje postavy. Ak hľadáte počítačovú hru, ktorá vám ponúkne zábavu a vzrušenie, The Waylanders je skvelou voľbou.