The Witcher 2 Assassins of Kings (Rozšířená edice)


How does the Witcher 2 Assassins of Kings (Rozšířená edice) compare to other RPG games?

The Witcher 2 Assassins of Kings (Rozšířená edice)

Príbeh

The Witcher 2 Assassins of Kings (Rozšířená edice) je druhým dielom z herné série The Witcher. Hra sa odohráva v fantastickom svete, kde hráči preberajú úlohu Geralt z Rivie, profesionálneho zabijaka obludiev, ktorý sa snaží zistiť pravdu o vražde kráľa.

Príbeh hry sa nesie v duchu temnej fantasy a ponúka hráčom množstvo zaujímavých a prekvapivých zvratov. Hráči sa stretávajú s mnohými postavami, ktoré majú svoje vlastné ciele a motivácie. Svojimi rozhodnutiami a akciami ovplyvňujú vývoj príbehu a jeho koniec.

Herná mechanika

Herná mechanika The Witcher 2 Assassins of Kings (Rozšířená edice) je založená na kombinácii akčných súbojov a rozhodovacích momentov. Hráči majú k dispozícii množstvo zbraní a schopností, ktoré môžu použiť v boji proti rôznym druhom obludí a nepriateľov.

Okrem toho, hráči musia byť opatrní pri každom svojom kroku, pretože každé rozhodnutie môže mať dôsledky na ďalší vývoj príbehu. Hráči sa musia rozhodnúť, ktoré postavy si získať na svoju stranu, ako sa správať v rôznych situáciách a robiť rozhodnutia, ktoré môžu ovplyvniť vývoj celého príbehu.

Vizuálny a zvukový dizajn

The Witcher 2 Assassins of Kings (Rozšířená edice) má vynikajúci vizuálny a zvukový dizajn. Hra ponúka krásne prostredie, ktoré je plné detailov a atmosféry. Grafika hry je veľmi dobre vypracovaná a ponúka hráčom nádherné a realistické svety, ktoré sa môžu pohybovať.

Okrem toho, hra ponúka aj vynikajúce zvukové efekty a hudbu, ktoré dokonale dopĺňajú atmosféru hry. Hráči si môžu vychutnať krásne zvuky prírody, zvuky boja a dialógov, ktoré sú vynikajúco nahraté a podporujú celkovú atmosféru hry.

Zhrnutie

The Witcher 2 Assassins of Kings (Rozšířená edice) je vynikajúcou hrou s jasnými silnými stránkami. Hra ponúka zaujímavý a zložitý príbeh, ktorý sa nesie v duchu temnej fantasy. Herná mechanika je založená na akčných súbojoch a rozhodovacích momentoch, ktoré ovplyvňujú vývoj príbehu.

Vizuálny a zvukový dizajn hry sú veľmi dobre vypracované a ponúkajú hráčom nádherné a realistické svety, ktoré sú plné detailov a atmosféry. Celkovo je The Witcher 2 Assassins of Kings (Rozšířená edice) vynikajúcou hrou, ktorú by si mali zahrať všetci fanúšikovia temnej fantasy.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows XP/Vista/7/8
Procesor Intel Core 2 Duo 2,2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000+
RAM 2 GB
Grafická karta GeForce 8800 / Radeon HD 3850
Voľné miesto na disku 25 GB