Tom Clancys Rainbow Six Extraction


4. What new equipment and weapons are available in Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction?

Tom Clancys Rainbow Six Extraction – recenzia

Tom Clancys Rainbow Six Extraction je akčná počítačová hra súčasnej doby, ktorá sa zameriava na špeciálnu jednotku Rainbow Six. Hra je postavená na princípoch tímového boja a realistického boja.

Vizualizácia hry

Grafika hry je veľmi realistická a krásna. Všetky prostredia sú veľmi detailné a sú vytvorené s veľkou pozornosťou. Animácie sú tiež veľmi dobré a zaisťujú realistický zážitok z hrania. Vzhľadom k tomu, že hra sa zameriava na tímový boj, môžete si vybrať z mnohých rôznych tímových členov, ktorí majú rôzne schopnosti a dovednosti.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi dobrá. Môžete sa spojiť s ostatnými hráčmi, aby ste vytvorili silný tím a spoločne dokončili misie. Môžete tiež vytvoriť vlastný tím a bojovať proti iným hráčom v režime PvP. Hra je veľmi komplexná a ponúka veľa rôznych možností.

Zvuk

Zvuková stránka hry je veľmi dobrá. Všetky zvuky sú realistické a prispievajú k vysokej kvalite hrania. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobré a prispievajú k atmosfére hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7, 8, 10
Procesor Intel Core i5-2500K alebo ekvivalent
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 alebo ekvivalent
Operačná pamäť 8 GB
Miesta na disku 20 GB

V záverečnej časti musím povedať, že Tom Clancys Rainbow Six Extraction je veľmi dobrá počítačová hra, ktorá je veľmi zaujímavá a má veľa dobrých stránok. Je to veľmi zábavná hra, ktorá vás udrží v pohybe a má veľmi dobrú grafiku a zvuk. Ak máte radi akčné hry, odporúčam vám túto hru vyskúšať.