Tony Hawk’s Pro Skater HD


How does the online mode of the game work?

Recenzia hry Tony Hawk’s Pro Skater HD

Základné informácie

Tony Hawk’s Pro Skater HD je remasterovaná verzia klasických hier z 90. rokov, ktoré boli veľmi populárne medzi fanúšikmi skateboardingu. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Robomodo a vydaná v roku 2012 pre platformy Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

Hráči majú možnosť prejsť si 7 levelov z pôvodnej hry, ako aj pridať niektoré prvky z novších verzií Tony Hawk hry. Hra tiež obsahuje multiplayer, ktorý umožňuje hrať s priateľmi online.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Tony Hawk’s Pro Skater HD je veľmi podobná pôvodným hrám. Hráči majú možnosť vybrať si jedného z mnohých skateboardistov a prejsť si levely, ktoré sú plné rôznych trikov a skokov. Hra obsahuje množstvo rôznych trikov, ktoré sa dajú naučiť a použiť v hre. Hráči môžu takisto zlepšovať svoje skúsenosti a skóre, ktoré im umožní odomknúť si nové levely a skateboardistov.

Grafika hry je veľmi dobrá a príjemná pre oči. Levely sú veľmi detailne vytvorené a majú rôzne prvky, ktoré hráči môžu využiť pre svoje triky. Hra tiež obsahuje množstvo rôznych zvukových efektov a hudby, ktoré dokonale podporujú celkovú atmosféru hry.

Jedným z najlepších prvokov hry je multiplayer. Hráči majú možnosť hrať s priateľmi online a súťažiť o najvyššie skóre. Hra tiež umožňuje hráčom prispôsobiť si svoj skateboardistu a vytvoriť si vlastné triky.

Záver

Tony Hawk’s Pro Skater HD je skvelá hra pre fanúšikov skateboardingu a pre tých, ktorí si chcú zaspomínať na staré dobré časy. Hrateľnosť je veľmi podobná pôvodným hrám, ale s pridaním niektorých prvkov z novších verzií Tony Hawk hry. Grafika a zvukové efekty sú veľmi kvalitné a multiplayer umožňuje hráčom súťažiť s priateľmi online.

Ak ste fanúšik skateboardingu alebo pôvodných Tony Hawk hier, určite by ste si mali vyskúšať Tony Hawk’s Pro Skater HD.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Minimálne požiadavky
PC Windows XP, 2.4 GHz Intel Pentium 4, 1 GB RAM, grafická karta s 256 MB VRAM, 1.8 GB voľného miesta na disku
Xbox 360 Xbox 360 konzola s 4 GB voľného miesta na disku
PlayStation 3 PlayStation 3 konzola s 1.5 GB voľného miesta na disku