Total War Warhammer III


3. How will the game mechanics and combat systems be different from previous Total War games?

Total War Warhammer III – recenzia

Total War Warhammer III je v poradí tretím dielom fantasy série Total War od spoločnosti Creative Assembly. Hra je postavená na kombinácií bojových strategických titulov s klasickou hernou sériou Total War. Hra je plne obsiahnutá v fantastickom svete, v ktorom sa stretávajú mocné vekové obdobia.

Príbeh

Total War Warhammer III je postavený na konflikte medzi Chaosom a jeho najbližšími spojencami a Grand Campaign. Tento konflikt sa odohráva v obrovskom svete, ktorý je plný hrôzostrašných bojovníkov a mocných bytostí. V hre môžete prežiť príbeh z pohľadu jednotlivých frakcií. Každá frakcia má svoje vlastné kampane sústredené okolo jej hlavného mesta. Ako hráč budete prežívať príbehy, bojovať proti protivníkom, vyvíjať stratégie a budovať armádu.

Hrateľnosť

Total War Warhammer III je postavený na klasickom hernom systéme Total War. Hra má veľmi intuitívne ovládanie a jednoduché prispôsobenie. Grafika je veľmi detailná a herný svet je veľmi prepracovaný. Hra má tiež veľmi zaujímavé úrovne súbojov, ktoré vyžadujú, aby ste vyvíjali strategické plány a odvážne bojovali proti protivníkom.

Záver

Total War Warhammer III je veľmi zaujímavou hrou, ktorá kombinuje bojovú stratégiu s fantasy prvkami. Grafika je veľmi detailná a hrateľnosť je veľmi zábavná. Hra tiež ponúka veľké množstvo kampaní a zaujímavých úrovni. Celkovo sa jedná o veľmi zaujímavý titul, ktorý prináša veľa zábavy.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i3-4130 3.4GHz/AMD FX-4300 3.8GHz
Grafická karta nVidia GeForce GTX 760/ AMD Radeon HD 7850
Pamäť 6 GB RAM
Miesto na disku 45 GB