Triangle Strategy


What is the basic concept of the Triangle Strategy and how does it work in practice?

Recenzia hry Triangle Strategy

Príbeh

Triangle Strategy sa odohráva v kráľovstve Savalon, ktoré je rozdelené medzi tri mocnosti – Glenbrook, Hyzante a Aesfrost. Hráč sa ujme roly Serene, princeznej Glenbrooku, ktorá sa musí rozhodnúť medzi lojalitou svojej krajiny a zachovaním mieru medzi zvyškom kráľovstva. Hráčovi sa ponúka mnoho rôznych možností, ktoré ovplyvnia dej a koniec hry.

Hrateľnosť

Triangle Strategy sa podobá na staršie hry zo série Fire Emblem alebo Tactics Ogre. Hráčovi sa ponúka možnosť vytvorenia tímu a bojovať v taktickom režime na mape. Každý boj má svoje ciele a hráč musí využiť rôzne schopnosti svojich postáv, aby vyhral. Okrem bojov si hráč musí udržiavať aj dobré vzťahy so svojimi spoločníkmi, pretože ich rozhodnutia ovplyvňujú dej hry.

Vizuálna stránka

Hra má krásnu 2D pixelovú grafiku, ktorá pripomína staré hry z 16-bitových konzol. Okrem kvalitnej grafiky sa hra môže pochváliť aj vynikajúcou hudbou a zvukovými efektami.

Záver

Triangle Strategy je vynikajúcou hrou pre fanúšikov taktických rpg hier. Hráčovi sa ponúka mnoho rôznych možností, ktoré ovplyvňujú dej hry a koniec. Krásna 2D pixelová grafika a vynikajúca hudba robia z tejto hry skutočný zážitok.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Procesor Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5770
Pamäť 4 GB RAM
Úložisko 15 GB voľného miesta