TV prijímač veľkosti pera

Zariadenie AirTV-1000U bolo vyvinuté s myšlienkou dovoliť používateľom „pozerať ich TV kdekoľvek“. Navrhnuté pre ľahké prenášanie ako TV prijímač veľkosti pera, dovoľuje používateľovi prijímať vysokokvalitné digitálne vzduchom šírené TV vysielanie (DVB-T) kdekoľvek a kedykoľvek na ich PC alebo notebooku.

Prichádza s plne vybaveným diaľkovým ovládaním pre všetky základné úkony mimo počítača.

Nové zariadenie AirTV-1000U je menšie a ľahšie než pôvodné, s novým príjemným dizajnom, ktorého rysom je kryt s lepším odvodom tepla. Je tiež zabalené s vylepšenou anténou pre lepší príjem signálu.

„Vždy hľadáme cesty pre vylepšenie našich produktov s lepším hardvérom a softvérom. Rozumieme, že pre produkt ako je AirTV-1000U je dôležitý plne podporujúci softvér s príjemným používateľským rozhraním. To je dôvod, prečo sme nadšení, že bez ďalších poplatkov pre zákazníka, sme naším používateľom schopní zabezpečiť s hardvérovým vylepšením aj profesionálny softvér od ArcSoft,“ povedala Liba Krejzlíková, marketingová manažérka AirLive.

Nový softvér od ArcSoft je mediálne centrum typu „všetko v jednom“, ktoré poskytuje používateľovi pozeranie a nahrávanie TV programov, prezeranie fotiek, prehrávanie hudby, atď. Poskytuje Automatické ladenie kanálov, Časované nahrávanie, Časový posun, EPG, Obraz v obraze, Viac kanálový náhľad a mnohé ďalšie funkcie.