Užite si luxusný obraz s televízorom Philips The One 65PUS8807!


4. Aké špecifické technológie umožňuje televízor Philips The One 65PUS8807?

Televízor Philips The One 65PUS8807

Philips The One 65PUS8807 je luxusný televízor, ktorý poskytuje skvelý zážitok z pozerania. Poteší najmä milovníkov vysokého rozlíšenia obrazu, pretože dostanete 4K Ultra HD rozlíšenie s technológiou HDR. Tento televízor má obrovský 65-palcový displej s obnovovacou frekvenciou 50 Hz. K dispozícii je tiež veľa režimov obrazu pre rôzne typy pozeraní, ako napríklad nočný režim pre pohodlné pozeranie v noci.

Vlastnosti a funkcie

Philips The One 65PUS8807 je vybavený špičkovými funkciami a vlastnosťami. Medzi najvýznamnejšie patrí okrem iného funkcia Ambilight, ktorá okolitému priestoru pri pozeraní dopĺňa atmosféru. Tento televízor je tiež vybavený inteligentným operačným systémom Android TV s veľkým množstvom aplikácií. Ďalšími vlastnosťami sú HDR10+, Dolby Vision, Dolby Atmos a veľa ďalších.

Kvalita obrazu

Philips The One 65PUS8807 poskytuje nádherný obraz s vysokým rozlíšením. Televízor má 4K Ultra HD rozlíšenie a ponúka skvelý dynamický kontrast s HDR. Kvalita obrazu je čistá a detailná a nádherná farba a tieňovanie zaručujú, že budete mať vynikajúci zážitok z pozerania.

Zvuk

Philips The One 65PUS8807 ponúka skvelý zvuk, ktorý je zabezpečený technológiou Dolby Atmos. Tá zaisťuje, že zvuk je čistý a hlboký, a môžete si užiť kvalitný zvukový zážitok. Televízor je tiež vybavený technológiou Dolby Digital Plus, ktorá poskytuje realistický zvuk s vysokou kvalitou.

Konektivita

Philips The One 65PUS8807 je vybavený veľkým množstvom konektorov. K dispozícii je Wi-Fi, Bluetooth, HDMI a USB. To znamená, že je možné pripojiť k televízoru rôzne zariadenia, ako napríklad herné konzoly, Blu-ray prehrávače, externé HDD alebo počítače.

Porovnanie s konkurenciou

Televízor Rozlíšenie Obnovovacia frekvencia Konektivita
Philips The One 65PUS8807 4K Ultra HD 50 Hz Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB
Sony Bravia XF75 4K Ultra HD 60 Hz Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB
LG UJ7700 4K Ultra HD 60 Hz Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB
Samsung Q8FN 4K Ultra HD 60 Hz Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB

Philips The One 65PUS8807 je skvelý televízor, ktorý poskytuje špičkový obraz a zvuk. Jeho 4K Ultra HD rozlíšenie s technológiou HDR poskytuje nádherný obraz, ktorý je doplnený kvalitným zvukom. Konektivita je tiež veľmi dobrá, a tak môžete zariadenie plynule pripojiť k iným zariadeniam. Je to výborný televízor, ktorý sa oplatí zvážiť.