Užite si obrazovú kvalitu na úplne novej úrovni s televízorom Samsung QE43QN90B.


1. Aká je uhlopriečka obrazovky televízora Samsung QE43QN90B?

Recenzia televízoru Samsung QE43QN90B

Úvod

Televízor Samsung QE43QN90B prináša obrazovú kvalitu na úplne novej úrovni. Je to vysoko kvalitný 4K televízor s HDR podporou a prepracovaným dizajnom. Je to výborná voľba pre domácnosti, ktoré chcú využiť to najlepšie z televízneho prenosu a môžu si dovoliť investovať do tohto vynikajúceho televízora.

Funkcie

Samsung QE43QN90B je vybavený špičkovou 4K technológiou. Vďaka tomu sú obrazy ostré a jasné. Je vybavený aj HDR technológiou, ktorá zaisťuje, že farby sú vždy presné a realistické. Tento televízor podporuje širokú škálu prehrávacích technológií, vrátane štandardných pozemných prenosov, internetového pripojenia a aplikácií smart TV. To znamená, že môžete sledovať takmer akýkoľvek druh televízneho vysielania.

Tento televízor má tiež veľmi prepracovaný dizajn. Jeho čierna farba a tenký rám z neho robia veľmi elegantný a moderný doplnok do akéhokoľvek domova. Jeho veľkosť 43 palcov je dostatočná pre väčšinu izieb, ale nie príliš veľká na to, aby zaneprázdnila malú miestnosť.

Výhody

Prvou veľkou výhodou Samsung QE43QN90B je jeho špičková obrazová kvalita. 4K obrazová kvalita je ostrá a jasná, čo spolu s HDR technológiou zaisťuje, že obraz je vždy presný a realistický.

Druhou výhodou je jeho prepracovaný dizajn. Jeho čierna farba a tenký rám robia z tohto televízora veľmi elegantný a moderný doplnok do domácnosti. Jeho veľkosť je tiež veľmi vhodná pre väčšinu priestorov.

Nevýhody

Jedinou nevýhodou tejto televízie je jeho cena. Je to dosť drahý televízor, ktorý nie je vhodný pre všetky rozpočty.

Záver

Samsung QE43QN90B je vynikajúci televízor s vynikajúcou obrazovou kvalitou a prepracovaným dizajnom. Je to dobrá voľba pre domácnosti, ktoré chcú vychutnať si to najlepšie z televízie a môžu si dovoliť investovať do tohto televízora. Jeho jedinou nevýhodou je jeho cena.

Tabuľka porovnania produktov

Produkt Obrazová kvalita Dizajn Cena
Samsung QE43QN90B 4K, HDR Tenký rám, čierna farba Drahý
LG OLED65CX6LB 4K, HDR Hladký dizajn Drahý
Sony Bravia KD-55XG7005 Full HD, HDR Elegantný rám Stredná cena
Panasonic TX-50GX800E 4K, HDR Moderný dizajn Stredná cena