Užite si svoju tréningovú rutinu s Garmin Forerunner 955!


2. Aké typy tréningových cvičení je možné s Garmin Forerunner 955 uskutočniť?

Užite si svoju tréningovú rutinu s Garmin Forerunner 955!

Garmin Forerunner 955 je vysokej kvality multisportový hodiniek s inteligentnými funkciami, ktorý sa postará o to, aby ste vyťažili maximum zo svojej tréningovej rutiny. Tento displej s dotykovou obrazovkou s uhlopriečkou 1,2 palca je vybavený špičkovou technológiou, ktorá vám poskytne presne to, čo potrebujete na dosiahnutie svojich cieľov.

Špičková technológia

Garmin Forerunner 955 je vybavený funkciami, ako je napríklad vyspelý senzor pulzu, ktorý monitoruje vašu pulzovú frekvenciu počas tréningu. Okrem toho je vybavený technológiou GPS, ktorá vám umožní sledovať svoje trasy, výkonnosť a množstvo ďalších údajov o vašom tréningu.

Okrem toho je tento hodiniek vybavený špeciálnymi funkciami, ako je napríklad funkcia prevencie stresu, ktorá vám pomôže udržať si fyziologický stav a ďalšie funkcie, ako napríklad funkcia odpočítavania času, ktorá vám pomôže lepšie plánovať svoje tréningy.

Vysokej kvality displej

Okrem toho má Garmin Forerunner 955 vysokej kvality displej s dotykovou obrazovkou s uhlopriečkou 1,2 palca, ktorý poskytuje jasný obraz v akomkoľvek prostredí. Má tiež veľmi štýlový dizajn, ktorý sa hodí pre všetky druhy športovcov.

Dlhá výdrž batérie

Okrem toho má tento hodiniek veľmi dlhú výdrž batérie až do 14 dní, čo je veľmi výhodné pre tých, ktorí trénujú dlhšie. Je tiež odolný voči vode až do hĺbky 50 metrov, čo je veľmi výhodné pre plavecké tréningy.

Záver

Garmin Forerunner 955 je skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú moderný a špičkový multisportový hodiniek. Poskytuje všetky funkcie, ktoré potrebujete pre dosiahnutie svojich cieľov vo vašej tréningovej rutine a je vybavený vysokokvalitným displejom s dotykovou obrazovkou.

Porovnanie produktu

Produkt GPS Senzor pulzu Výdrž batérie Vodotesnosť
Garmin Forerunner 955 Áno Áno 14 dní 50 m
Polar Vantage V Áno Áno 40 hodín 30 m
Suunto 9 Baro Áno Áno 120 hodín 100 m
Garmin Fenix 6 Áno Áno 14 dní 100 m