Veľký výkon v malom balení: Recenzia Xiaomi Redmi 9A


2. Aký je výkon batérie Xiaomi Redmi 9A?

Veľký výkon v malom balení: Recenzia Xiaomi Redmi 9A

Xiaomi Redmi 9A je jedným z najlepších prírastkov do rodiny Redmi. Vybavená špičkovou výbavou a čipom Helio G25, je to ideálne zariadenie pre tých, ktorí hľadajú veľký výkon v malej veľkosti. Zariadenie je vybavené 6,53-palcovým displejom LCD s rozlíšením HD + a operuje na systéme Android 10 s nadstavbou MIUI 12.

Výhody

Redmi 9A je vybavený 8-jadrovým procesorom MediaTek Helio G25 s frekvenciou až 2,0 GHz, ktorý poskytuje vynikajúcu výkonnosť pri prehliadaní webových stránok, používaní sociálnych médií a hraní hier. Prichádza tiež s 2 GB RAM a 32 GB úložiskom, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD karty až do veľkosti 512 GB.

Redmi 9A je vybavený 13 MP hlavnou kamerou s PDAF a 5 MP selfie kamerou. Obidve kamery poskytujú veľmi dobré fotografie s jasnými a živými farbami a zabezpečujú skvelé videozáznamy. Ďalšou výhodou je, že zariadenie je vybavené 5 000 mAh batériou, ktorá poskytuje vynikajúcu výdrž až na dva dni.

Nevýhody

Jedinou nevýhodou Redmi 9A je displej, ktorý je dosť priemerný vzhľadom na to, že je to LCD s rozlíšením HD +. Vzhľadom na to, že sa jedná o budgetové zariadenie, je to však celkom pochopiteľné.

Záver

Vzhľadom na svoju cenu, Xiaomi Redmi 9A poskytuje veľmi dobrý pomer medzi výkonom a cenou. Je to ideálne zariadenie pre tých, ktorí hľadajú veľký výkon v malom balení.

Porovnanie produktov

Produkt Procesor RAM Úložisko
Xiaomi Redmi 9A MediaTek Helio G25 2 GB 32 GB
Huawei Y6p MediaTek MT6762R 3 GB 64 GB
Nokia 2.4 MediaTek Helio P22 3 GB 64 GB
Oppo A12 MediaTek MT6765 3 GB 32 GB