Výkonná grafická karta Intel UHD Graphics 770 pre desktopové počítače 12. generácie


Aký je výkon a kvalita grafických výstupov pri používaní Intel UHD Graphics 770 pre desktopové počítače 12. generácie?

Recenzia: Výkonná grafická karta Intel UHD Graphics 770 pre desktopové počítače 12. generácie

Úvod

Intel predstavil svoju novú výkonnú grafickú kartu UHD Graphics 770 pre desktopové počítače 12. generácie. Táto karta ponúka vysokú kvalitu obrazu, výkonnosť a množstvo funkcií pre náročné použitie.

Výkon

Intel UHD Graphics 770 ponúka vysoký výkon pre náročné hry a aplikácie. S podporou DirectX 12 Ultimate a OpenGL 4.6 je táto karta pripravená na budúce nároky na grafické výkony. S rýchlosťou jadra 1,3 GHz a 96 jednotiek spracovania shaderov, ponúka Intel UHD Graphics 770 vysoké výkony pre náročné aplikácie a hry.

Kvalita obrazu

Kvalita obrazu je dôležitá pre náročné používanie a Intel UHD Graphics 770 ju ponúka vysokú kvalitu. Táto karta dokáže zobraziť 4K rozlíšenie pri 60 Hz a HDR. S podporou technológie Intel Quick Sync Video a Intel Clear Video HD, Intel UHD Graphics 770 ponúka vysokú kvalitu obrazu pre video a multimediálne aplikácie.

Funkcie

Intel UHD Graphics 770 ponúka množstvo funkcií pre náročné použitie. Táto karta podporuje Adaptive Sync a VESA DisplayHDR pre zlepšenie kvality obrazu. S podporou technológie Intel Quick Sync Video a Intel Clear Video HD, Intel UHD Graphics 770 ponúka vysokú kvalitu obrazu pre video a multimediálne aplikácie.

Záver

Intel UHD Graphics 770 je výkonná grafická karta pre desktopové počítače 12. generácie. S vysokými výkonmi, kvalitou obrazu a množstvom funkcií, táto karta je ideálna pre náročné použitie.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Grafická karta Výkon Kvalita obrazu Funkcie
Intel UHD Graphics 770 Vysoký Vysoká Adaptive Sync, VESA DisplayHDR, Intel Quick Sync Video, Intel Clear Video HD
Nvidia GeForce RTX 3080 Veľmi vysoký Vysoká Ray tracing, DLSS, Nvidia Reflex, Nvidia Broadcast
AMD Radeon RX 6800 XT Veľmi vysoký Vysoká Radeon Image Sharpening, FidelityFX, AMD Smart Access Memory
Nvidia GeForce GTX 1650 Nízky Vyššia Nvidia Ansel, Nvidia Freestyle, Nvidia Highlights