Vyskúšajte najnovší telefón od Googlu: Pixel 6!


1. Aké sú najobľúbenejšie funkcie telefónu Pixel 6?

Recenzia produktu: Pixel 6 od Googlu

Pixel 6 od Googlu je najnovší vlajkový telefón z dielne veľkého výrobcu. Je to čo do výkonu, dizajnu, funkcií a ceny veľmi konkurencieschopný model, ktorý sa oplatí vyskúšať.

Výkon

Pixel 6 má v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi veľmi výkonný procesor, ktorý poskytuje 5G rýchlosť bez straty výkonu. Je to skvelý mobilný procesor, ktorý dokáže zvládnuť veľa úloh naraz. Zariadenie tiež obsahuje 8 GB RAM a 128 GB úložisko, takže si môžete užívať bezproblémové hranie hier a prehrávanie videí.

Dizajn

Pixel 6 je zaujímavý na pohľad. Jeho telo je vyrobené zo špeciálneho polykarbónového plastu, ktorý je ľahký a odolný. Zariadenie má tiež 6 palcový OLED displej, ktorý je veľmi čistý a jasný. Jeho farby sú veľmi živé a široké pozorovacie uhly spôsobujú, že farby vyzerajú ešte lepšie.

Funkcie

Pixel 6 má veľa užitočných funkcií. Napríklad má dvojicu 12MP fotoaparátov, ktoré sú schopné robiť veľmi kvalitné fotografie. Zariadenie tiež stojí na operačnom systéme Android 11, ktorý je veľmi jednoduchý na používanie a má veľa zaujímavých funkcií. Pixel 6 má tiež rýchle nabíjanie, takže sa nemusíte obávať toho, že by sa vám vybíjal telefón.

Cena

Pixel 6 nie je príliš drahý. Jeho cena sa pohybuje okolo 600€, čo je pre vlajkový telefón prijateľné.

Porovnanie produktu Pixel 6 s 3 konkurenčnými produktmi

Názov produktu Výkon Dizajn Funkcie Cena
Pixel 6 Veľmi výkonný procesor Špeciálny polykarbónový plast, 6″ OLED displej Dvojica 12MP fotoaparátov, Android 11, rýchle nabíjanie 600€
iPhone 12 Výkonný procesor Odolná oceľ, 6.1″ OLED displej Trojica 12MP fotoaparátov, iOS 14, rýchle nabíjanie 800€
Samsung Galaxy S21 Veľmi výkonný procesor Odolné plasty, 6.2″ OLED displej Trojica 12MP fotoaparátov, Android 11, rýchle nabíjanie 650€
Huawei P40 Pro Veľmi výkonný procesor Keramická oceľ, 6.58″ OLED displej Štvorica 40MP fotoaparátov, Android 10, rýchle nabíjanie 550€

Pixel 6 je veľmi konkurencieschopný produkt, ktorý sa oplatí vyskúšať. Jeho výkon, dizajn, funkcie a cena sú veľmi atraktívne. Ak hľadáte vlajkový telefón za slušnú cenu, potom by Pixel 6 mohol byť pre vás dobrou voľbou.