Vyskúšajte novú úroveň fitness: Fitbit Charge 5


3. Aké sú dostupné farebné prevedenia Fitbit Charge 5?

Recenzia produktu Fitbit Charge 5

Fitbit Charge 5 je nová verzia fitness náramku Fitbit, ktorý bol predstavený v roku 2019. Tento náramok je ideálny pre zdravie a fitness nadšencov, ktorí chcú byť vybavení najmodernejšími technológiami pre rýchlejšie dosiahnutie svojich cieľov. Fitbit Charge 5 je vybavený množstvom funkcií, ktoré užívateľom umožňujú sledovať ich pohyb, kalórie, spánok, srdcovú frekvenciu a ďalšie.

Dizajn a funkcie

Fitbit Charge 5 je ľahký a pohodlný náramok, ktorý má moderný a pekný dizajn. Náramok je vyrobený z odolného materiálu, takže je veľmi trvanlivý a odolný proti poškriabaniu a poškodeniu. Náramok má veľký, farebný OLED displej s vysokým rozlíšením, ktorý je vodotesný až do hĺbky 50 metrov.

Fitbit Charge 5 je vybavený veľkým množstvom funkcií, ktoré pomáhajú užívateľom dosiahnuť ich ciele. Náramok môže merať aktivitu, kalórie, srdcovú frekvenciu, spánok, výškové metry a mnoho ďalšieho. Užívatelia môžu tiež získať upozornenia na svoj smartfón, ako sú upozornenia na telefonáty alebo správy. Náramok je tiež vybavený množstvom cvičení, ako sú napríklad běh, chôdza, plávanie a ďalšie.

Výdrž batérie

Fitbit Charge 5 má veľmi dobrú výdrž batérie. Náramok môže byť bezdrôtovo nabíjaný a má batériu s výdržou až 7 dní. Toto znamená, že užívatelia nemusia často nabíjať náramok a budú mať dostatok energie na sledovanie svojej aktivity počas týždňa.

Zhrnutie

Fitbit Charge 5 je moderný a vysokej kvality fitness náramok, ktorý je ideálny pre zdravie a fitness nadšencov. Náramok je vybavený veľkým množstvom funkcií, ako sú sledovanie aktivity, kalórií, srdcovej frekvencie, spánku, výškových metrov a ďalších. Náramok tiež ponúka veľmi dobrú výdrž batérie až 7 dní. Celkovo, Fitbit Charge 5 je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný fitness náramok.

Porovnanie s konkurenciou

Produkt Fitbit Charge 5 Garmin Vivosmart 4 Xiaomi Mi Band 4 Samsung Gear Fit2 Pro
Výdrž batérie 7 dní 7 dní 20 dní 3-4 dni
Displej OLED OLED AMOLED Super AMOLED
Funkcie Aktivita, kalórie, srdcová frekvencia, spánok, výškové metry Aktivita, kalórie, srdcová frekvencia, spánok, výškové metry Aktivita, kalórie, srdcová frekvencia, spánok, výškové metry Aktivita, kalórie, srdcová frekvencia, spánok, výškové metry
Cena 99,95 € 99,99 € 49,99 € 149,99 €