Vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie


Aké sú bezpečnostné funkcie pre tento pevný disk?

Vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie

Úvod

Western Digital je jedným z popredných výrobcov pevných diskov na trhu. Ich produkty sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou kvalitou. Vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie nie je výnimkou. Tento disk je navrhnutý pre náročné použitie v rôznych priemyselných odvetviach a ponúka vynikajúcu kombináciu výkonu a kapacity.

Špecifikácie

Vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie má kapacitu 10 terabajtov. Disk je navrhnutý pre použitie v náročných podmienkach a má vyššiu odolnosť proti vibráciám a poškodeniam. Disk má rýchlosť otáčok 7200 RPM, čo zabezpečuje vysoký výkon a rýchle načítanie dát. Disk má tiež veľmi nízku spotrebu energie a je šetrný k životnému prostrediu.

Výkon

Vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie ponúka vynikajúci výkon. Disk má rýchle načítanie dát a vysokú prenosovú rýchlosť. Tento disk je ideálny pre použitie v náročných podmienkach, ako sú serverové farmy a datacentrá. Disk je tiež vhodný pre použitie v priemyselnom prostredí, kde je potrebná spoľahlivosť a vysoký výkon.

Odolnosť

Vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie je navrhnutý pre odolnosť a spoľahlivosť. Disk má veľmi nízku pravdepodobnosť chyby a vyššiu odolnosť proti vibráciám a poškodeniam. Disk tiež obsahuje technológiu na prevenciu úniku dát v prípade havárie.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Nižšie sú uvedené technické špecifikácie a porovnanie s tromi konkurenčnými produktami.

Vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie Seagate Exos X14 14TB Toshiba N300 10TB Hitachi Ultrastar DC HC510 10TB
Kapacita 10 terabajtov 14 terabajtov 10 terabajtov 10 terabajtov
Rýchlosť otáčok 7200 RPM 7200 RPM 7200 RPM 7200 RPM
Prenosová rýchlosť 260 MB/s 249 MB/s 260 MB/s 250 MB/s
Odolnosť Vyššia odolnosť proti vibráciám a poškodeniam Odolnosť proti vibráciám a poškodeniam Odolnosť proti vibráciám a poškodeniam Odolnosť proti vibráciám a poškodeniam
Spotreba energie 6,8 W 8,5 W 9,2 W 7,3 W

Z tabuľky vyplýva, že vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie ponúka vynikajúcu kombináciu výkonu, kapacity a odolnosti. Disk má tiež nižšiu spotrebu energie ako konkurenčné produkty.

Záver

Vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie je ideálny pre použitie v náročných podmienkach v priemyselnom prostredí, serverových farmách a datacentrách. Disk ponúka vysoký výkon, kapacitu a odolnosť. Disk tiež má nižšiu spotrebu energie a je šetrný k životnému prostrediu. Ak hľadáte spoľahlivý a výkonný pevný disk, vysokovýkonný pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC330 10TB pre náročné použitie určite stojí za zváženie.