Wasteland 2 Director’s Cut


What new content does the Wasteland 2 Director’s Cut include?

Wasteland 2 Director’s Cut – Brutálny svet po jadrovej apokalypse

Príbeh

Wasteland 2 Director’s Cut je post-apokalyptická RPG hra, ktorá sa odohráva v nehostinnom svete po jadrovej katastrofe. Hráči preberajú kontrolu nad skupinou Rangerov, ktorí sú poslaní na záchranu nezávislej oblasti, ktorá je zasiahnutá rôznymi problémami. Na ceste stretnú mnoho postáv, ktoré im pomôžu alebo sa im postavia do cesty.

Hra ponúka viacero možností, ako sa dostať k cieľu. Hráči si môžu vybrať, aké rozhovory povedú a aké akcie vykonajú, aby dosiahli svoj cieľ. Každé rozhodnutie má dopad na príbeh a koniec hry.

Gameplay

Wasteland 2 Director’s Cut ponúka rozmanitý svet, ktorý hráčom umožňuje objavovať a preskúmavať rôzne oblasti. Hra má mnoho skrytých miest a zákutí, ktoré hráči môžu objaviť. Hra tiež ponúka rozmanité zbrane a vybavenie, ktoré hráči môžu používať na boj s nepriateľmi.

Hra má bojový systém, ktorý je založený na tahoch. Hráči si môžu vybrať, aké akcie chcú vykonávať v každom ťahu. Hra tiež ponúka rôzne schopnosti a zručnosti, ktoré hráči môžu zlepšovať.

Hra tiež umožňuje hráčom rozhodovať o tom, ako sa skupina Rangerov bude vyvíjať. Hráči si môžu vybrať, aké schopnosti a vlastnosti budú zlepšovať a ako sa budú postupne rozvíjať. Hra tiež ponúka rôzne vedľajšie úlohy, ktoré hráči môžu vykonávať.

Audiovizuálne spracovanie

Wasteland 2 Director’s Cut má pekné audiovizuálne spracovanie. Hra má detailné prostredie a postavy. Hra tiež má peknú hudbu, ktorá dodáva hre atmosféru.

Zhrnutie

Wasteland 2 Director’s Cut je skvelou post-apokalyptickou RPG hrou. Hra ponúka mnoho možností, ako sa dostať k cieľu a má rozmanitý svet, ktorý hráči môžu objavovať. Hra má tiež zaujímavý bojový systém a umožňuje hráčom rozhodovať o tom, ako sa skupina Rangerov bude vyvíjať. Hra má pekné audiovizuálne spracovanie a je skvelou voľbou pre fanúšikov post-apokalyptických hier.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/8.1/10 (64-bit)
Procesor Intel Core 2 Duo @ 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
RAM 4 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD Graphics 4000
Voľné miesto na disku 30 GB voľného miesta