World of Warcraft Legion


What strategies should players use for the new raid, Emerald Nightmare?

World of Warcraft Legion

Príbeh a herný svet

World of Warcraft Legion je siedmou expanziou populárnej MMORPG hry World of Warcraft. Hráči sa ocitnú v Azerothe, fantasy svete plnom nebezpečných stvorení, ktorý je ohrozený démonmi z iného sveta, ktorí chcú zničiť Azeroth a zotročiť jeho obyvateľov. Hráči sa stanú hrdinami a snažia sa poraziť démonov a zachrániť svet.

Herný svet je veľmi rozsiahly a hráči majú možnosť objavovať rôzne lokácie a vykonávať rôzne úlohy. Hra ponúka množstvo rôznych typov postáv, ktoré sa líšia rôznymi schopnosťami a zručnosťami. Hráči si môžu vybrať medzi rôznymi triedami, ako sú napríklad bojovníci, kúzelníci, druidi a mnoho ďalších.

Herný zážitok

Herný zážitok v World of Warcraft Legion je veľmi zábavný a zaujímavý. Hráči majú možnosť vykonávať rôzne úlohy a snažiť sa poraziť rôzne bossy a nepriateľské stvorenia. Hra ponúka množstvo rôznych možností, ako sa hráči môžu pripojiť k ostatným hráčom, aby sa spoločne snažili poraziť silného nepriateľa.

Veľkou výhodou hry je jej grafika a zvukové efekty. Hra ponúka veľmi kvalitné a detailné prostredie, ktoré hráčom umožňuje úplne sa pohltiť do hry. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobre spracované a pridávajú k celkovému hernému zážitku.

Minimálne požiadavky na hardvér

Tabuľka s minimálnymi požiadavkami na hardvér pre hranie hry World of Warcraft Legion:

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / macOS 10.12 (alebo novší)
Procesor Intel Core i5-760 alebo AMD FX-8100 alebo lepší
Grafická karta NVIDIA GeForce GT 560 alebo AMD Radeon HD 7850 alebo lepšie
Pamäť RAM 4 GB RAM (8 GB ak máte integrovanú grafickú kartu)
Miesto na disku 70 GB voľného miesta na disku

Celkovo je hra World of Warcraft Legion veľmi zaujímavou a zábavnou hrou, ktorá ponúka mnoho možností pre hráčov. Herný svet je veľmi rozsiahly a hráči majú možnosť objavovať rôzne lokácie a vykonávať rôzne úlohy. Grafika a zvukové efekty sú tiež veľmi dobre spracované a pridávajú k celkovému hernému zážitku. Ak máte radi MMORPG hry, určite by ste si mali vyskúšať World of Warcraft Legion.