WRC 6


4. Does WRC 6 offer online multiplayer?

Recenzia WRC 6

Úvod

WRC 6 je štúdiom Kylotonn Racing Games vyvinutá simulácia rally. Hra sa zameriava na preteky v reálnom svete a je oficiálne licencovaná od FIA World Rally Championship. Hra je k dispozícii pre konzoly Xbox One, PlayStation 4, Microsoft Windows a Nintendo Switch. WRC 6 vyšlo v septembri 2016.

Hrateľnosť

Hrateľnosť WRC 6 je veľmi podobná predchádzajúcej hre WRC 5. Používateľ má možnosť pretekať sa po rôznych tratiach, ktoré sú vzdialené od seba až o tisíce kilometrov. Hra obsahuje reálne trate z rôznych krajín, ktoré sú veľmi podrobné. Vo WRC 6 sú k dispozícii aj nové jazdné režimy, vrátane režimu „Lokalizácia“, ktorý umožňuje hráčovi pretekať sa cez rôzne zákruty a skoky. Hráči sa tiež môžu zapojiť do súťaží s ostatnými hráčmi prostredníctvom WRC Online Challenges.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk WRC 6 sú veľmi životné a realistické. Hra obsahuje veľmi kvalitnú grafiku, ktorá dokonale vystihuje reálne prostredie. Zvuk je tiež veľmi autentický a hráči môžu cítiť skutočný zážitok z pretekov.

Vyhotovenie

WRC 6 je veľmi kvalitne vyhotovená hra. Hra je veľmi jednoduchá na ovládanie a hráči môžu ľahko používať všetky funkcie a nastavenia.

Záver

WRC 6 je veľmi dobre vyhotovená simulácia rally. Hra obsahuje veľmi kvalitnú grafiku a realistický zvuk, čo hráčom poskytuje skutočný zážitok z pretekov. Hrateľnosť je veľmi jednoduchá a hráči môžu ľahko ovládať hru. WRC 6 je veľmi zábavná hra pre fanúšikov rally.

Minimálne požiadavky na hardvér:

Operačný systém Procesor Grafická karta Pamäť
Windows 7/8/10 64-bit Intel Core i3-2100/AMD FX-4350 GeForce GT 740/Radeon R7 250X 4 GB RAM