WRC 7 FIA World Rally


2. What types of cars can be driven in the game?

WRC 7 FIA World Rally – recenzia

Príbeh a vizuál

WRC 7 FIA World Rally je množstvo výziev, ktoré vám umožnia prežiť skutočný zážitok z rally. Hra vás prenesie do sveta skutočných pretekárov, ktorí bojujú o víťazstvo. Príbeh hry je založený na skutočných podujatiach FIA WRC a je zameraný na získanie titulu majstra sveta rally.

Grafická stránka hry WRC 7 FIA World Rally je veľmi vydarená. Všetky vozidlá sú pekne vyrenderované a zobrazujú sa vo veľkom detaile. Ovládací panel vozidla je čitateľný a príťažlivý. Textúry terénu sú vyrobené s vysokou kvalitou a dávajú hráčom autentický pocit.

Hrateľnosť

Hrateľnosť WRC 7 FIA World Rally je veľmi jednoduchá, ale zábavná. Hra je založená na simulácii skutočných pretekov a zahŕňa všetky aspekty pretekov, ako sú napríklad jazda na čas, minutie prvkov a vyhýbanie sa prekážkam.

Hra obsahuje veľa herných režimov, ako napríklad kariéra, sprievodca, mód online a mód pre jedného hráča. V kariérovom režime môžete prejsť celou sezónou pretekov a bojovať o titul majstra sveta. V sprievodcovskom režime dostanete možnosť vyskúšať si preteky všetkých svetových jazdcov.

Zvuk a zážitok

Hudba v WRC 7 FIA World Rally je veľmi vydarená. Hudobné skladby sú dynamické a podporujú atmosféru pretekov. Zvuky vozidiel sú veľmi realistické a dávajú hráčom pocit skutočného preteku.

Kontrola vozidla je veľmi realistická a je veľmi ľahké si zvyknúť na ovládanie vozidla. Táto hra má veľmi intuitívny ovládací systém, takže je veľmi ľahké zvládnuť jazdu.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 SP1
Procesor Intel Core i3-540 3.06GHz
Grafická karta AMD Radeon HD 7850
Pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 25 GB

Záver

WRC 7 FIA World Rally je skvelá hra pre všetkých milovníkov rally. Grafika a zvuk sú veľmi dobre vytvorené a ovládanie je intuitívne a jednoduché. Hra je veľmi dobre vyvážená a ponúka mnoho herných režimov pre jedného hráča aj pre viacerých hráčov. Ak hľadáte skvelú rally hru, odporúčam WRC 7 FIA World Rally.