WRC Generations


3. What are some of the new features introduced in the WRC Generations game?

Recenzia počítačovej hry WRC Generations

WRC Generations je vynikajúci počítačový simulátor súťažného pretekárstva, ktorý vás prevedie cez celú históriu Rally Championship až po súčasnosť. Hra je vyvinutá spoločnosťou Bigben Interactive a je dostupná pre platformy PlayStation 4, Xbox One a PC.

Príbeh a hrateľnosť

Hra začína v roku 1973, kde hráči môžu prežiť a prenášať históriu rally pretekov. Je tu veľa klasických vozidiel pre každú éru rally pretekov, vrátane niekoľkých veteránov.

Hrateľnosť je veľmi skvelá, hráči môžu získať skúsenosti s niektorými z najlepších pretekárskych vozidiel v histórii. Hráči si môžu vybrať zo širokej škály rôznych vozidiel a rôznych tratí po celom svete. Každá trasa je unikátna a poskytuje hráčom rôzne výzvy, aby mohli preukázať svoje pretekárske schopnosti.

Grafika a zvuk

Grafika je úžasne autentická, hráči môžu vidieť každý detail svojich vozidiel a tratí. Zvuky z hry sú tiež veľmi nápomocné a hráči môžu cítiť všetky zvuky pretekárskeho vozidla, ako sú zvuky motora, zvuky pneumatík a zvuky dýchacích trubíc.

Záver

Celkovo je WRC Generations skvelou počítačovou hrou pre všetkých fanúšikov rally pretekov. Hra ponúka úžasnú grafiku, zvuk a hrateľnosť, ktorá vám pomôže preniesť históriu rally pretekov do svojich rúk.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7
Procesor Intel Core i3-6300 3.8GHz/AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 660/AMD Radeon HD 7850
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 30 GB