WWE 2K24


Recenzia hry WWE ‍2K24

O hre

WWE 2K24 je najnovšia hra zo série WWE 2K, ktorá sa zameriava na wrestlingový svet a ponúka hráčom možnosť ⁤stať sa profesionálnym wrestlrom. Hra ⁣obsahuje rôzne⁣ herné módy vrátane kariérneho režimu, multiplayeru ⁢a‌ rôznych zápasových režimov.

Herné⁤ módy

V kariérnom režime hráč začína ako začiatočník a‌ musí postupovať cez rôzne turnaje a udalosti, aby sa⁢ stal šampiónom. Multiplayer umožňuje hranie s priateľmi alebo online‌ proti hráčom z celého sveta. Okrem toho hra obsahuje rôzne zápasové režimy ako Steel Cage,⁤ Hell in a Cell, Royal ‍Rumble a mnoho ďalších.

Grafika a zvuk

Grafika hry⁣ WWE 2K24 je veľmi pôsobivá a detailná. Postavy wrestlov sú realisticky animované a‌ ich pohyby pôsobia veľmi prirodzene. Hudobná a zvuková stránka hry tiež nezaostáva, s kvalitnou hudbou a autentickými zvukmi zápasov.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry‌ WWE ​2K24 je veľmi zábavná a náročná zároveň. Ovládanie postavy v ⁣ringu vyžaduje zručnosť a stratégiu, pričom ⁤každý wrestler má svoje vlastné špeciálne pohyby a⁣ útoky. Hráči musia byť ‍schopní rýchlo reagovať ⁤na pohyby súperov a využívať vhodné taktiky, aby zvíťazili.

Minimálne požiadavky na‍ hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 10
Procesor Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
RAM 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660⁣ / AMD Radeon HD 7850
Voľné⁢ miesto na disku 50 GB