XCOM 2 Collection


3. Is the XCOM 2 Collection compatible with both Xbox One and PlayStation 4?

XCOM 2 Collection – skvelý počítačový titul pre tých, ktorí milujú taktické hry

XCOM 2 Collection je vysokej kvality počítačová hra pre všetkých milovníkov taktických hier. Táto kolekcia obsahuje titul XCOM 2, ale aj všetky jeho oficiálne rozšírenia a DLC. Je to pokračovanie série XCOM, kde hráči bojujú proti invázii mimozemšťanov. Hra je plná akcie a taktických bojov a je vyvinutá spoločnosťou Firaxis Games.

Hrateľnosť

XCOM 2 Collection je veľmi zábavná hra. Hráči sa vyberú do budúcnosti, kde sa budú musieť vyrovnať s mimozemskou inváziou. Boje prebiehajú na taktickom bojisku, kde hráči kontrolujú svoje jednotky, aby zvíťazili nad mimozemšťanmi.

Hra ponúka rôzne druhy jednotiek, zbraní, schopností a schopností pre boj. Hráči si môžu vybrať, ako chcú bojovať. Môžu sa rozhodnúť pre boj zblízka, z diaľky, pre boj s obrnenými jednotkami alebo s technológiou. Okrem toho môžu vytvoriť taktické plány a používať rôzne bojové techniky.

Hra tiež ponúka kampane, dobrodružstvá a módy pre jedného hráča. Hráči si môžu vybrať, či chcú bojovať sami, alebo s inými hráčmi v kooperatívnom režime.

Grafika a zvuk

Grafika v hre XCOM 2 Collection je nádherná. Bojiská sú detailne prepracované a postavy sú veľmi realistické. Farby sú jasné a živé a prostredia sú veľmi živé. Hra ponúka hráčom možnosť prehliadať svet z rôznych uhlov pohľadu, čo hráčom pomáha lepšie sa orientovať na bojisku a lepšie plánovať svoje taktické manévre.

Hudba v hre je veľmi pútavá a prispieva k atmosfére hry. Zvuky boja sú veľmi realistické a hráči sa cítia, akoby boli súčasťou boja.

Minimálne požiadavky na hardvér

Kategória Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 64-bit alebo vyšší
Procesor Intel Core 2 Duo E4700 2.6GHz alebo vyšší
Grafická karta AMD Radeon HD 6350 alebo NVidia GeForce GT 640
Pamäť 4 GB RAM
DirectX Verzia 11
Vstavaná pamäť 45 GB voľného miesta

Zhrnutie

XCOM 2 Collection je skvelá počítačová hra pre všetkých milovníkov taktických hier. Grafika je krásna a zvuk je veľmi realistický. Hra ponúka hráčom veľa možností pre boj a plánovanie stratégií. Pre hranie hry sú potrebné minimálne požiadavky na hardvér, ktoré sú uvedené vyššie.