Amazfit GTS 3: Smartwatch S Perfektným Vzhľadom a Funkciami!


1. Aké špecifikácie má Amazfit GTS 3?

Amazfit GTS 3: Smartwatch S Perfektným Vzhľadom a Funkciami!

Amazfit GTS 3 je najnovším prírastkom do série inteligentných hodiniek spoločnosti Huami. Táto hodinka je vybavená moderným dizajnom, ktorý je vhodný pre každý štýl. Táto inteligentná hodinka ponúka širokú škálu funkcií, vrátane sledovania aktivity a zdravia, monitorovania denných cieľov, zabudovaného GPS, monitorovania spánku a ďalších.

Dizajn

Amazfit GTS 3 je navrhnutá s presnými líniami, ktoré ju robia elegantnou a modernou. Je vyrobená z kovu a má hladký a bezšvový povrch. Je dostupná v rôznych farbách a vyzerá veľmi elegantne a elegantne. Hodinka je vybavená 1,65-palcovým HD displejom s vysokým jasom, ktorý je odolný proti odtlačkom prstov. Jej súprava veľkosti je 43,25 mm, čo je vhodné pre mužov aj ženy. Amazfit GTS 3 je ľahká a pohodlná na nosenie.

Funkcie

Amazfit GTS 3 je vybavená špičkovými funkciami pre sledovanie zdravia a aktivity. Hodinka má schopnosť merať tepovú frekvenciu, kroky, priemernú rýchlosť, vzdialenosť a kalórie. Môžete tiež sledovať svoje denné ciele, ako je napríklad dostatočný spánok, aktívny čas a vytrvalosť. Obsahuje tiež zabudovaný GPS, ktorý vám umožní sledovať a zaznamenávať trasy pri behu alebo jazde na bicykli.

Hodinka má tiež veľa užitočných funkcií pre sledovanie zdravia. Má schopnosť monitorovať hladinu kyslíka v krvi a môže vám tiež pomôcť pri monitorovaní stresu. Amazfit GTS 3 je tiež vybavená funkciou kontinuálneho EKG, ktorá vám umožní monitorovať svoje srdcové funkcie.

Amazfit GTS 3 je tiež kompatibilná s aplikáciou Huami, ktorá umožňuje zhromažďovať a zobrazovať všetky údaje o vašej aktivite a zdraví. Môžete tiež vytvárať vlastné plány pre aktivitu a sledovať svoju históriu.

Výdrž batérie

Amazfit GTS 3 má veľmi dobrú výdrž batérie. Hodinky sú vybavené 14-dňovou batériou, ktorá bude vydržať až 25 dní s jedným nabitím. Pre niektoré funkcie, ako je napríklad sledovanie aktivity, to môže byť ešte lepšie.

Cena

Amazfit GTS 3 je cenovo dostupná hodinka s cenou okolo 100 €. To je veľmi dobrá cena za všetky funkcie, ktoré ponúka.

Zhrnutie

Amazfit GTS 3 je inteligentná hodinka s moderným dizajnom a širokou škálou funkcií. Je vybavená špičkovými funkciami pre sledovanie zdravia a aktivity, ako aj zabudovaným GPS a schopnosťou monitorovať stres a kyslíkovú hladinu v krvi. Má tiež veľmi dobrú výdrž batérie a je cenovo dostupná.

Porovnanie produktov

Produkt Dizajn Funkcie Výdrž batérie Cena
Amazfit GTS 3 Moderné Sledovanie aktivity a zdravia, monitorovanie denných cieľov, zabudované GPS, monitorovanie spánku, monitorovanie stresu a kyslíka 14-dňová výdrž 100 €
Apple Watch SE Moderné Monitorovanie zdravia a fitness, zabudované GPS, monitorovanie spánku, monitorovanie udalostí, možnosť vytvárania kontaktných štítkov 18 hodín 200 €
Samsung Galaxy Watch 3 Moderné Monitorovanie zdravia a fitness, zabudované GPS, monitorovanie spánku, monitorovanie udalostí, možnosť vytvárania kontaktných štítkov, monitorovanie cyklov 2 týždne 250 €
Fitbit Versa 3 Moderné Sledovanie aktivity a zdravia, monitorovanie denných cieľov, zabudované GPS, monitorovanie spánku, monitorovanie stresu, monitorovanie cyklov 6 dní 200 €