Assassins Creed The Ezio Collection


How does the Ezio Collection compare to previous Assassin’s Creed games?

Recenzia hry Assassins Creed The Ezio Collection

Úvod

Assassins Creed The Ezio Collection je skvelá počítačová hra, ktorá vám umožní prežiť dobrodružstvo v období renesancie. Táto hra obsahuje tri hry z série Assassins Creed: Assassins Creed II, Brotherhood a Revelations. Všetky tieto hry boli vyvinuté spoločnosťou Ubisoft Montreal a vydané v rokoch 2009 až 2011. Hráči sa prevezmú do úlohy Ezia Auditorea, ktorý sa stáva členom tajnej organizácie zvaného Assassins a bojuje proti Templárom.

Príbeh

Príbeh Assassins Creed The Ezio Collection sa odohráva v Taliansku v 15. a 16. storočí. Hráči prevezmú kontrolu nad Ezio Auditore a sledujú jeho cestu od mladého muža plného života a ambícií až po skúseného a múdreho bojovníka za slobodu. V hre Assassins Creed II sa hráči zoznámia s Eziovým pôvodom a jeho vzťahom s rodinou Medici. V Brotherhood hráči pomáhajú Eziovi získať kontrolu nad Rímom a v Revelations sa hráči dozvedia viac o Eziovom živote a jeho hľadaní múdrosti a poznania.

Hratelnosť

Assassins Creed The Ezio Collection ponúka skvelú hratelnosť a množstvo rôznych možností. Hráči majú k dispozícii obrovský svet, ktorý môžu preskúmať a objaviť tajomstvá. V hre sa hráči môžu pohybovať po meste, plniť rôzne úlohy a bojovať s nepriateľmi. Hra tiež ponúka množstvo zbraní a schopností, ktoré hráči môžu použiť na boj proti Templárom.

Jednou z najlepších vecí v Assassins Creed The Ezio Collection je možnosť použiť rôzne stratégie na splnenie cieľov. Hráči môžu použiť skryté zabitie, boj zblízka alebo boj na diaľku. Hra tiež ponúka množstvo rôznych schopností, ktoré hráči môžu získať a vylepšiť.

Grafika a zvuk

Assassins Creed The Ezio Collection má vynikajúcu grafiku a zvuk. Hra ponúka obrovské množstvo detailov, ktoré robia svet hry veľmi realistickým. Grafika je plynulá a animácie sú skvelé. Zvukové efekty a hudba sú tiež veľmi kvalitné a pridávajú do hry ešte väčšiu atmosféru.

Záver

Assassins Creed The Ezio Collection je skvelá hra, ktorá ponúka množstvo zábavy a dobrodružstva. Hra má vynikajúcu grafiku a zvuk a ponúka veľké množstvo možností pre hráčov. Príbeh je zaujímavý a plný prekvapení. Ak ste fanúšikom série Assassins Creed alebo ak hľadáte skvelú hru pre vašu zbierku, Assassins Creed The Ezio Collection je pre vás tou správnou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bitový systém)
Procesor Intel Core 2 Duo E6700 @ 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000+ @ 3.0 GHz
RAM 2 GB RAM
Grafická karta Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 4700
Miesto na disku 35 GB voľného miesta na disku