Backbone


How does the backbone contribute to the performance of a PAA model?

Backbone – kriminálna detektívka plná zvratov a záhad

Príbeh

Backbone je point-and-click adventúra s noir atmosférou, ktorá nás zavedie do sveta detektíva Howarda Lotorra, antropomorfného psa, ktorý žije v meste dystopického Vancouveru, kde sa zločin a korupcia vyskytujú na každom rohu. Hlavným úkonom hráča je objasniť sériu záhadných zmiznutí obyvateľov mesta a zistiť, kto za tým stojí. Príbeh sa odohráva v dystopickom svete, kde zvieratá žijú ako ľudia a ľudia sú na okraji spoločnosti.

Hrateľnosť

Backbone je prvotriedna hra, ktorá vás vtiahne do sveta Howarda Lotorra a jeho dobrodružstiev. Hra sa hrá ako klasická point-and-click adventúra, v ktorej musíte zbierať dôkazy, rozmýšľať nad riešením záhad a interagovať s postavami. Hráč sa musí vyhýbať nebezpečenstvám a riešiť zločiny, učiť sa nové schopnosti a objavovať zákutia mesta Vancouver. Hra obsahuje množstvo zvratov a prekvapení, ktoré udržujú hráča v neustálom napätí a zaujatí.

Grafika hry je skvelá, s ručne kreslenými pozadiami a animáciou v pixelovej grafike. Hra ponúka aj skvelú hudbu, ktorá dokonale dopĺňa noir atmosféru.

Záver

Backbone je skvelá kriminálna detektívka plná zvratov a záhad. Hráč sa v nej ocitne v dystopickom svete, kde zvieratá žijú ako ľudia a ľudia sú na okraji spoločnosti. Hra ponúka prvotriednu hrateľnosť, skvelú grafiku a hudbu, ktorá dokonale dopĺňa noir atmosféru. Ak máte radi point-and-click adventúry a milujete záhady, Backbone je pre vás skvelou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 alebo novší / macOS 10.12 Sierra alebo novší
Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz alebo lepší
RAM 2 GB RAM
Grafická karta Intel HD Graphics 4000 alebo lepšia
Voľné miesto na disku 2 GB