Battlefield 2042


2. How will weather conditions and terrain changes affect gameplay in Battlefield 2042?

Recenzia počítačovej hry Battlefield 2042

Battlefield 2042 je pokračovaním úspešnej série FPS hier od spoločnosti Electronic Arts. Táto hra je neuveriteľne realistická a prináša hráčom skutočne úžasný zážitok.

Príbeh

Hra sa odohráva v roku 2042 a hráči sa ocitnú svedkami globálnej krízy. Globálne teploty vzrástli natoľko, že prinútili milióny ľudí opustiť svoje domovy. Do hry sme tiež zahrnuli obrovské konflikty medzi národmi. Hra zahŕňa viacero konfliktov a je rozdelená do šiestich kampaní, ktoré hráči postupne prežívajú.

Grafika a zvuk

Grafika v tejto hre je jedným z najlepších, čo sme kedy videli. Hra je vybavená najmodernejšou technológiou od spoločnosti DICE. Obrazové efekty sú nádherné a herný svet je plný detailov. Zvukové efekty sú tiež veľmi realistické a prispievajú k autentickému zážitku z hrania.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi príjemná. Všetky prostredia sú veľmi živé a plné akcie. Hra tiež umožňuje hráčom prispôsobovať si svoje zbrane, aby sa lepšie prispôsobili hernému prostrediu. Hra tiež obsahuje veľa užitočných funkcií, ako sú napríklad útoky do vzduchu, preteky a iné.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 10
Procesor Intel Core i5-7600K
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Pamäť 8 GB
Úložisko 50 GB

Battlefield 2042 je skutočne úžasnou hrou. Je to jedna z najlepších hier, aké sme kedy videli. Príbeh je vzrušujúci a grafika a zvuk sú skvelé. Hrateľnosť je skvelá a hra obsahuje veľa užitočných funkcií. Ak hľadáte skutočne realistickú hru s výnimočnou grafikou a zvukom, potom by ste mali Battlefield 2042 vyskúšať.