Beyond Space


What are the implications of exploring beyond Earth’s atmosphere?

Recenzia hry Beyond Space

Základné informácie o hre

Beyond Space je počítačová hra, ktorá vyšla v roku 2014. Jej vývojárom je tím z francúzskeho štúdia Silesia Games. Hra je dostupná pre operačné systémy Windows, macOS, iOS a Android. Ide o vesmírnu simuláciu, kde hráč ovláda vesmírne plavidlo a plní rôzne úlohy a misie.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry Beyond Space je založená na princípe sandboxu. To znamená, že hráč má voľnosť robiť čo chce a kam chce. Hlavným cieľom hry je plnenie rôznych misií, ktoré sa líšia od seba podľa zložitosti a typu úlohy. Hráč môže napríklad prenasledovať nepriateľské plavidlá, skúmať nové planéty a vesmírne stanice, alebo sa zapojiť do vesmírnych súbojov.

Hra ponúka aj možnosť vylepšovania a upgradovania vesmírneho plavidla, čo hráčovi umožňuje ďalšie zlepšenie jeho výkonu. Okrem toho, hra obsahuje aj obchodné prvky, kde hráč môže kupovať a predávať rôzne veci a zbrane.

Hráč má na výber z niekoľkých herných režimov. Okrem kampane, ktorá je hlavným prvkom hry, sa tu nachádza aj skirmish mód (súboj s ostatnými hráčmi), survival mód (prežitie v nebezpečnom prostredí) a free flight mód (voľný pohyb po svete hry).

Grafika a zvuk

Grafika hry Beyond Space je veľmi pekná. Hra ponúka detailne vypracované prostredie vesmíru, ktoré je plné farieb a efektov. Hráč si môže vychutnať pohľad na planéty, kozmické stanice a rôzne vesmírne objekty. Animácie vesmírnych plavidiel sú tiež veľmi dobre zvládnuté.

Zvukové efekty v hre sú tiež na vysokej úrovni. Hráč si môže vychutnať pohľad na planéty, kozmické stanice a rôzne vesmírne objekty. Zvuky vesmírneho prostredia sú realistické a prispievajú k atmosfére hry.

Záver

Hra Beyond Space je zaujímavou vesmírnou simuláciou, ktorá ponúka hráčom množstvo možností. Hrateľnosť je založená na princípe sandboxu, čo znamená, že hráč má voľnosť robiť čo chce a kam chce. Hra ponúka aj možnosť vylepšovania a upgradovania vesmírneho plavidla, čo hráčovi umožňuje ďalšie zlepšenie jeho výkonu. Grafika a zvuk v hre sú tiež na vysokej úrovni.

Ak máte radi vesmírne simulácie, určite si vyskúšajte hru Beyond Space.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8 / 10
Procesor Intel Core 2 Duo 1.8 GHz alebo lepší
Pamäť 2 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce 6600 alebo ATI Radeon X1300 alebo lepšie
Voľné miesto na disku 2 GB