Call of Duty Modern Warfare 3


2. What new multiplayer features are included in Call of Duty Modern Warfare 3?

Call of Duty Modern Warfare 3 – Recenzia

Call of Duty Modern Warfare 3 je akčná počítačová hra, ktorá je výsledkom spolupráce medzi štúdiami Infinity Ward a Sledgehammer Games. Vyšla v roku 2011 a je to tretia hra z série Modern Warfare. Je to taktická first-person shooter hra, ktorá sa odohráva počas globálnej vojny. V hre sa hráči prenášajú do rôznych kútov sveta, aby bojovali proti rôznym ozbrojeným sílam.

Príbeh

Príbeh Call of Duty Modern Warfare 3 sa odohráva po udalostiach Modern Warfare 2. V hre hráči hrajú úlohu členov Task Force 141 a SAS, ktorí bojujú proti ruským ozbrojeným silám. Hráči prechádzajú rôznymi prostrediami, vrátane moskovských uličiek, francúzskych pláží, amerických mestských oblastí a poľských dedín. Príbeh sa sústredí na boj proti generálovi Makarovemu, ruskému vojenskému veliteľovi, ktorý chce zničiť západné superveľmoci.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Call of Duty Modern Warfare 3 je veľmi podobná predchádzajúcej hre Modern Warfare 2. Hráči musia prechádzať misiami, ktoré sú plné akcie, bojov a taktiky. Hra ponúka rôzne herné režimy, vrátane jednotlivých hráčov, multi-hráčov a kooperatívnych režimov. Hra má tiež nové herné módy, ako je Survival Mode a Spec Ops. V režime Survival Mode hráči bojujú proti nekonečnému prúdu protivníkov a v Spec Ops Mode hráči súhlasia s rôznymi misiami.

Grafika a zvuk

Grafika Call of Duty Modern Warfare 3 je veľmi dobrá a hra je vystavaná na Crytek 3 engine. Hráči môžu očakávať veľmi realistické vizuálne efekty a pozadie. Zvuk sa tiež pochváliť, pretože hra má veľmi autentické zvuky, ktoré prispievajú k atmosfére hry.

Minimálne požiadavky

Komponent Minimálna konfigurácia
Operačný systém Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Procesor Intel Core 2 Duo E6600
Grafická karta nVidia GeForce 8600 GT
Pamäť 2GB RAM
Miesto na disku 12GB voľného miesta

Záver

Call of Duty Modern Warfare 3 je vynikajúca akčná počítačová hra, ktorá je plná akcie, bojov a taktických prvkov. Hra má veľmi dobrú grafiku a autentický zvuk, čo je príjemným doplnkom k príbehu. Ak máte radi akčné počítačové hry, určite odporúčam túto hru.