Celodenná výdrž a moderný dizajn: Amazfit GTS 3.


1. Aká je výdrž batérie Amazfit GTS 3?

Celodenná výdrž a moderný dizajn: Amazfit GTS 3.

Zážitok z užívania

Amazfit GTS 3 je inteligentné hodinky s množstvom funkcií, ktoré zaručujú pohodlné a bezproblémové používanie. Vďaka nízkej hmotnosti a ľahkému dizajnu sú hodinky pohodlné nosiť po celý deň. Používatelia ocenia skvelý výkon a bezkonkurenčné funkcie, ako je športový sledovač, krokomer, monitor tepu, monitor spánku a ďalšie.

Hodinky sú vybavené obrovskou 1,65 palcovou AMOLED obrazovkou s rozlíšením 348 x 442 pixelov. Môžete si vychutnať vyššie farebné podanie a hlbšie tmavé odtiene.

Funkcie

Amazfit GTS 3 je vybavený 14-dňovou výdržou batérie, čo je neuveriteľne dlhá doba. Môžete ho používať po dobu 14 dní bez nutnosti nabíjania. Okrem toho má hodinky 5 ATM krytý, čo znamená, že môžete ísť s nimi aj do vody.

Ďalšou funkciou hodiniek je krokomer, ktorý vám pomôže sledovať vaše denné ciele. Môžete si nastaviť počet krokov, ktoré chcete denne urobiť. Ďalej je zabudovaný aj merač tepu, ktorý vám umožňuje sledovať svoje srdcové tepy a udržať si ich na uzde.

Hodinky tiež obsahujú funkciu monitorovania spánku, ktorá vám umožní sledovať, ako kvalitne spíte. Amazfit GTS 3 tiež umožňuje používateľom používať aplikácie a hrať hry na hodinkách.

Cena

Amazfit GTS 3 je k dispozícii za dostupnú cenu. Hodinky stoja okolo 99 dolárov, čo je veľmi cenovo dostupné. Môžete si ho ľahko kúpiť cez internet alebo v obchode.

Celkový pohľad

Amazfit GTS 3 má veľa skvelých funkcií, ktoré robia z tohto produktu vynikajúci smartwatch. Dizajn je moderný a elegantný a je ľahký na nosenie po celý deň. Výdrž batérie je 14 dní, čo je veľmi dobré.

Hodinky sú vybavené funkciami sledovania športu, krokomerom, meračom tepu, monitorom spánku a ďalšími, čo je skvelé. Amazfit GTS 3 je tiež k dispozícii za veľmi rozumnú cenu a môžete si ho ľahko kúpiť.

Tabuľka porovnania Amazfit GTS 3 s konkurenčnými produktmi

Funkcia Amazfit GTS 3 Konkurenčný produkt 1 Konkurenčný produkt 2 Konkurenčný produkt 3
Dizajn Moderný a ľahký Štandardný Športový Výstredný
Výdrž batérie 14 dní 7 dní 10 dní 5 dní
Športový sledovač Áno Nie Áno Nie
Krokomer Áno Áno Áno Nie
Merač tepu Áno Áno Nie Áno
Monitor spánku Áno Nie Áno Nie
Cena 99 dolárov 109 dolárov 149 dolárov 69 dolárov