Cities in Motion 2


How can players customize their transportation networks in Cities in Motion 2?

Cities in Motion 2 – recenzia

O hre

Cities in Motion 2 je ekonomická stratégia, v ktorej hráči prevádzkujú verejnú dopravu v rôznych mestách. Hráči musia plánovať a spravovať cestovné trasy pre autobusy, električky, metra a ďalšie dopravné prostriedky, aby uspokojili potreby obyvateľov mesta a zároveň zarábali peniaze.

Hra sa skladá z kampane so šiestimi rôznymi mestami, ktoré majú svoje vlastné výzvy a ciele. Hráči môžu tiež vytvárať vlastné mesto v sandbox móde a nastaviť si vlastné ciele. Hra sa snaží byť čo najrealistickejšia a hráči musia riešiť dopravné problémy, ako sú zápchy a nedostatok finančných prostriedkov.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi pekná a detailná. Mestá sú vykreslené s veľkou starostlivosťou a hráči môžu vidieť všetky malé detaily, ako sú ľudia, rôzne budovy a dopravné prostriedky. Zvukové efekty sú taktiež veľmi dobre spravené, a hráči môžu počuť zvuky dopravných prostriedkov a ľudí, ktorí hovoria v meste.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi náročná a hráči musia byť veľmi opatrní pri plánovaní cestovných trás pre svoje dopravné prostriedky. Hráči musia zohľadniť rôzne faktory, ako sú časové obmedzenia a počet cestujúcich, aby zabezpečili, že ich dopravné prostriedky sú efektívne a zarábajú čo najviac peňazí.

Hráči musia tiež riešiť finančné problémy a zvážiť, kedy a kde investovať do nových dopravných prostriedkov a infraštruktúry. Hra sa však môže stať trochu repetitívna, keďže hráči budú musieť často plánovať a spravovať cestovné trasy.

Záver

Celkovo je Cities in Motion 2 veľmi zaujímavá hra s peknou grafikou a náročnou hrateľnosťou. Hráči, ktorí majú radi ekonomické stratégie, určite budú mať zaujímavé zážitky. Hra sa však môže stať trochu nudnou a repetitívnou pre niektorých hráčov.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP/Vista/7/8
Procesor 2 GHz Dual Core
Pamäť 3 GB RAM
Grafická karta nVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850 alebo lepšia s 512 MB RAM
DirectX verzia 9.0c
Doplnkové požiadavky Klávesnica a myš