Construction Simulator 2015


What new features have been added since the original Construction Simulator game?

Recenzia: Construction Simulator 2015

Úvod

Construction Simulator 2015 je realistická počítačová hra, ktorá simuluje prácu stavebných firiem. Hráč sa ujme úlohy majiteľa firmy a jeho úlohou je riadiť pracovníkov, nakupovať a spravovať stroje a vykonávať rôzne stavebné práce. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Astragon Entertainment a je dostupná na platformách Windows, Mac a Linux.

Hratelnosť

Hra začína v malom meste, kde hráč získava prvú zakázku. Hráč musí nakúpiť potrebné stroje a vybavenie a potom s nimi vykonať stavebné práce. Hra ponúka veľké množstvo strojov a vybavenia, ako napríklad bager, valček, nakladač, kosačku, krovinorez, betonovú pumpu a mnoho ďalších.

Hra obsahuje rôzne typy stavebných prác, ako napríklad výstavbu ciest, stavby domov, opravy ciest, nákladné práce a mnoho ďalších. Každá práca má svoje vlastné ciele a úlohy a hráč musí dokončiť všetky tieto úlohy, aby získal odmenu.

Hra ponúka aj multiplayerový režim, kde hráči môžu spolupracovať a vykonávať stavebné práce spoločne.

Realizmus

Construction Simulator 2015 je veľmi realistická hra. Grafika je veľmi detailná a stroje sú veľmi podobné tým, ktoré sa používajú v reálnom svete. Hra ponúka aj realistické zvuky a fyziku. Napríklad, keď hráč použije bager, musí sa riadiť fyzikálnymi zákonmi, aby bol schopný vykonať prácu.

Hra tiež ponúka veľké množstvo rôznych možností úpravy, kde hráč môže meniť farby a logá svojich strojov a vybavenia.

Záver

Construction Simulator 2015 je skvelá hra pre všetkých fanúšikov simulácií a stavebných hier. Hra ponúka veľké množstvo strojov a vybavenia, rôzne typy stavebných prác a multiplayerový režim. Grafika a zvuky sú veľmi realistické a hra ponúka aj veľké množstvo možností úpravy.

Ak hľadáte realistickú stavebnú hru, Construction Simulator 2015 je určite tou správnou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows Vista/7/8/10
Procesor Dual Core 2.4 GHz
RAM 4 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 alebo AMD Radeon HD 6770
Voľné miesto na disku 3 GB