Death Stranding Directors Cut


2. Will the gameplay mechanics of the original Death Stranding be changed in the Directors Cut?

Death Stranding Directors Cut – recenzia

Death Stranding Directors Cut je počítačová hra od vývojára Hideo Kojima, ktorá vyšla v máji 2021. Je to akčná adventúra v otvorenom svete, v ktorej hráči prežívajú dobrodružstvo plné prekážok a nebezpečenstiev. Hra je k dispozícii pre PC a Stadia.

Príbeh

Príbeh Death Stranding Directors Cut sa točí okolo Sama Portera, ktorého hráči obliekajú do úlohy odovzdávateľa v post-apokalyptickej Amerike. Samova cesta je plná nebezpečenstiev, ktoré prekonáva preto, aby spojil hlavné mestá obnovy a obnovil spojenie medzi ľuďmi. Spolu s cestou sa Sam stretáva s rôznymi postavami, ktoré ho vybavujú novými vybavením a schopnosťami.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Death Stranding Directors Cut je založená na fyzike a simulácii založenej na obchodovaní, prekonávaní prekážok a bojovaní s monštrami. Hráči môžu prenášať veci ako balíky, náklad a nástroje a prekonávanie terénnych prekážok. Hra tiež obsahuje bojové schopnosti, ktoré hráči môžu používať na zabitie nepriateľov.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk Death Stranding Directors Cut sú veľmi detailné a realistické. Hra sa odohráva v veľkom otvorenom svete, ktorý je plný života a farieb. Hra tiež obsahuje veľké množstvo zvukových efektov, ako sú prírodné zvuky, hudba a hlasy postáv.

Záverečné hodnotenie

Death Stranding Directors Cut je hra, ktorá baví a ponúka hráčom výzvy. Príbeh je zaujímavý a hrateľnosť je zábavná. Grafika a zvuk sú veľmi realistické a dobre navrhnuté. Hra je však krátka a jej cena je pomerne vysoká. Napriek tomu je to hra, ktorá stojí za zahranie.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-4460/AMD FX-8350
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050 (4 GB) / AMD Radeon RX 560 (4 GB)
RAM 8 GB
Vyrovnávacia pamäť 50 GB